Chromowane nakładki na lampy tylne

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: dd70265
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 7891 PLN
-
+
W skład zestawu wchodzi: Ob...
W skład zestawu wchodzi: Obrys wokół kratki, listwy na drzwi, nakładki na klamki, listwy nad numerem, rzęsy na tylne światła
Klocki na górny ogranicznik VW T5 (OMSA, Lyada)
Artykuł: 7522152
Hurtowe ceny
4.5/5 Głosów: 6
cena 137 PLN
-
+
Nakładki na górną stopy prz...
Nakładki na górną stopy przeznaczone są do tuningu Volkswagen Transporter T5 z rosnącym w górę bagażnikiem. Wykonane są ze stali i w pełni powtarzają geometrię państwowe elementów optycznych. Mocowane na taśmę klejącą.
Nakładka na górny stop VW T5
Artykuł: 7522152
Hurtowe ceny
4.5/5 Głosów: 4
cena 137 PLN
-
+
Nakładki na sygnał stop prz...
Nakładki na sygnał stop przeznaczone są do tuningu Volkswagen Transporter T5. Wykonane z nierdzewnej i w pełni powtarzają geometrię państwowe elementów optycznych. Mocowane na taśmę klejącą.

Misja osłon reflektorów na zewnątrz samochodu

Większość właścicieli samochodów na Ukrainie przywiązuje dużą wagę do wyglądu zewnętrznego swoich pojazdów. Producenci oświetlenia samochodowego, biorąc pod uwagę duże zapotrzebowanie konsumentów na produkty z tego segmentu, oferują szeroką gamę akcesoriów tuningowych.

W szczególności jednym z najbardziej atrakcyjnych dodatków do wyglądu samochodu są osłony reflektorów . Eleganckie podkreślenie identyfikacji wizualnej auta, piękny połysk i prosty montaż - wszystko to sprawia, że czołówka jest produktem popularnym na krajowym rynku samochodowym.

Wraz z pojawieniem się nakładek na tylne światła, reflektory w samochodzie przestały być prostym środkiem widoczności w nocy i oznaczeniem jego wymiarów. Element, którego producenci większości marek samochodów nie przewidzieli, zaczął być masowo produkowany jako doskonała alternatywa dla fabrycznych elementów tylnych świateł i reflektorów.

Osłony tylnych świateł służą dwóm celom:

  • chronić optykę samochodu przed kurzem, brudem drogowym, drobnym żwirem itp.;
  • sprawiają, że wygląd zewnętrzny pojazdu jest ekspresyjny, niepowtarzalny, nadaje projektowi wyraźną indywidualność.

Materiały produkcyjne i funkcje instalacyjne

Chromowane listwy tylnych świateł są wykonane z różnych materiałów. Wymagania materiałowe to trwałość i wysoki połysk. Biorąc pod uwagę te wymagania, najpopularniejszymi surowcami do produkcji chromowanych listew do lampionów są tworzywa ABS oraz stal nierdzewna (przy okazji mimo wyższych kosztów posiada lepsze wskaźniki jakościowe i dłużej zachowuje swój pierwotny połysk).

Chromowane osłony reflektorów wykonywane są indywidualnie do modelu auta, dzięki czemu nie będzie problemu z niedopasowaniem rozmiaru. Nie przyniesie osłony na latarnię i niedogodności podczas instalacji. Właściciel samochodu nie musi mieć specjalnej wiedzy ani narzędzi, aby umieścić przedmiot na reflektorach. Najpopularniejszą opcją montażu jest użycie taśmy dwustronnej. Chromowane listwy do tylnych świateł można również mocować za pomocą szczeliwa lub kleju, ale ich aplikacja wymaga precyzji i dokładności.

Zamów osłony reflektorów w sklepie internetowym

Sklep internetowy DDaudio oferuje zakup chromowanej wykładziny do świateł z dostawą na terenie Kijowa i regionów. Posiadamy szeroką gamę optyki tuningowej do różnych modeli pojazdów.

Towary z katalogu firmy można zamawiać hurtowo i detalicznie. Posiadamy przystępne ceny i wykwalifikowaną obsługę, która zachwyci najbardziej wymagającego klienta!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych