Nakładka na tylny zderzak

Towary
Spoiler tylny BMW X3 F25
Artykuł: 1210093t
4.36/5 Głosów: 11
cena 305 PLN
-
+
Okładziny struktura doskona...
Okładziny struktura doskonale następująco geometrię w miejscu instalacji, w której występuje zespół bez żadnych komplikacji. Listwy zapewnia pełną ochronę uszkodzenia kąt zderzaka. Taśma stalowa ma szerokość żeber, które zapewniają sztywność i wytrzymałość mechaniczną wyrobu. Fragment jednego arkusza stali nierdzewnej o gładkiej vyshtampovka ozdobnych (żeber), bez szczelin i szczelin, co ułatwia instalację i eliminuje zanieczyszczenia w przyszłości.

Bardzo często kierowcy borykają się z takim problemem, jak pojawienie przetarć tylnego zderzaka. Ponadto, w tej części karoserii bardzo łatwo określić wiek auto. Poradzić sobie z tymi problemami pomoże zakup specjalnych nakładek na zderzak auta.

Cechy nakładek na zderzak

W naszym sklepie można kupić wysokiej jakości nakładki na tylny zderzak w przystępnej cenie. Nakładki wykonane są z stali nierdzewnej, która zapewni długotrwałe użytkowanie, a także nie boi się wody i nie rdzewieje.

Z powyższych można wyróżnić korzyści z instalacji nakładek na zderzak:

  • ochrona nadwozia przed zadrapaniami i uszkodzeniami;
  • łatwy w instalacji;
  • nadaje samochodowi elegancki, sportowy styl.

Warto zauważyć, że w naszym sklepie każda nakładka na tylny zderzak wykonany pod konkretną markę i model samochodu, z uwzględnieniem wszystkich cech i zwrotów maszyny.

Zamontować nakładki można samodzielnie lub zwrócić się o pomoc do specjalistów. Taki element tuningu jednoznacznie doda samochodu indywidualności, a także chroni karoserię przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.