Nakładki na uchwyty

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN
6
Artykuł: car2013

Wybierz ilość drzwi:

cena 134 PLN
✅ W magazynie
-
+

Jesteś wyjątkowy i Twój samochód musi do Ciebie pasować. Aby odróżnić go od innych, pomogą chromowane klamki - niedrogie, ale stylowe i praktyczne akcesoria. Dziś macie realną okazję kupić je w najniższej cenie na Ukrainie.

W jakich przypadkach potrzebujesz nakładek na drzwi do klamek samochodowych?

 1. Pierwszy przypadek ma miejsce, gdy właściciel samochodu chce uzyskać indywidualność.

Akcesoria ze stali i chromowanego tworzywa sztucznego prezentują się efektownie na nadwoziu w dowolnym kolorze. Ale wyróżniają się szczególnie na czarnych, białych, czerwonych samochodach.

 1. Drugi przypadek to ochrona zwykłych klamek.

Naklejki chromowane (tzw. ze względu na samoprzylepną bazę), montowane od razu po zakupie „żelaznego konia”, są w stanie chronić fabryczne elementy karoserii przed wszelkimi wpływami zewnętrznymi:

 • zadrapania od kobiecych pazurów i wylatujące spod kół kamienie,
 • usuwanie farby z ciągłego tarcia,
 • plamy spowodowane odczynnikami chemicznymi, którymi zimą obficie posypujemy nasze drogi.
 1. Trzeci przypadek to przygotowanie auta do przedsprzedaży.

Zgadzam się, zawsze chcesz sprzedać samochód droższy, a przynajmniej sprawić, by wyglądał dostojnie i nie gorzej niż jego odpowiedniki. Polerujemy lakier, ukrywamy korozję na karoserii, ale zapominamy o takich detalach jak klamki. Ale podlegają ciągłej ekspozycji na negatywne czynniki, przy częstym użytkowaniu pokryte są zadrapaniami i zadrapaniami. Wygląda zupełnie nie do zaprezentowania. Zainstaluj zestaw niedrogich ochraniaczy na uchwyty i zachwyć się, jak zmienia się wygląd.

Tabela porównawcza ochronnych listw chromowanych do klamek różnych producentów

Producent Materiał Grubość Ekwipunek Instalacja Osobliwości
omsa (Turcja) Włoska stal nierdzewna 0,7 mm Komplet nakładek, taśma amerykańska 3M, podkład Montaż - na taśmie klejącej, idealnie wpasowujący się w geometrię, umieszczony bez przerw Nie magnetyzuj
Carmos (Turcja) Stal turecka 0,5 mm Zestaw okładek, taśma dwustronna Montaż - na taśmie klejącej, umieszczonej z małymi szczelinami, odpowiadają geometrią klamkom standardowym Magnes

Ponadto obie tureckie fabryki produkują plastikowe naklejki na długopisy. Powierzchnia produktów pokryta jest kilkoma warstwami chromu (Omsa - 3 warstwy, Karmos - 2 warstwy).

Chromowane wykończenia na korpusie klamek Omsa: cechy i zalety

 • Odporny na korozję.

Włoska stal nierdzewna jest bardzo wysokiej jakości. To z niego powstają światowej sławy akcesoria kuchenne. Dlatego nie wahaj się. Nie boi się naszych śniegów i śnieżyc, upału i ulewy. Jego wydajność nie zmieniła się na przestrzeni lat. Można go czyścić dowolnymi środkami chemicznymi - podszewki wytrzymają wszystko. Wystarczy użyć miękkiej szmatki, ponieważ materiały ścierne mogą pozostawić ledwo widoczne rysy (chociaż łatwo je polerować, a akcesoria znów wyglądają jak nowe).

 • Jakość.

Dzisiejszy zestaw body Omsa zawiera najnowsze akcesoria tuningowe. Dzięki temu marka zajmuje wiodącą pozycję w produkcji i eksporcie wykładzin do różnych krajów świata, w tym na Ukrainę. Dlatego wysoka jakość wszystkich produktów samochodowych Omsa jest aksjomatem, który od dawna nie wymagał dowodu.

Osłony uchwytów Carmos

Tajemnice montażu chromowanych listew na klamkach samochodowych

 • Przyczepność do powierzchni osiąga się w ciągu pół godziny. Jednak przez pierwsze 3 dni należy ostrożnie używać listew drzwiowych. Nie myj samochodu w tym okresie.
 • Korpus wstrzykiwacza musi być suchy i czysty. Dla lepszej przyczepności kalkomanii do powierzchni przetrzyj plastik alkoholem lub innym środkiem odtłuszczającym.
 • Wszystkie prace należy wykonywać w temperaturze nie niższej niż +18 stopni. Jeśli w pomieszczeniu lub na dworze jest chłodniej, akcesoria tuningowe i uchwyty rozgrzej zwykłą suszarką do włosów.

Kilka "ZA" kupić od nas podkładki ochronne do tuningu klamek

I bez powodu... Dealer jest oficjalny, dostawy są bezpośrednie, wybór jest szeroki, ceny najlepsze. To wszystko o nas - największy sklep z akcesoriami do tuningu DDaudio.

 1. Bezpłatna dostawa od 3000 hrywien do Kijowa, Charkowa, Dniepru, Lwowa, Odessy, Nikołajewa i innych miejscowości Ukrainy (miasta, wsie, miasteczka). Wysyłanie do wszystkich krajów WNP i Europy.
 2. Nie musisz czekać tygodniami na zamówiony produkt. Prawie cały asortyment z katalogu jest zawsze dostępny w naszym magazynie w potrzebnej ilości. Wysyłka - następnego dnia po złożeniu zamówienia dowolną dogodną dla Ciebie firmą transportową.
 3. Jesteśmy oficjalnymi i jedynymi dealerami na Ukrainie. Nasza cena za pokrowce samochodowe jest bezkonkurencyjna.

Kupując chromowane nakładki do klamek samochodowych w naszym sklepie internetowym, nie zostaniesz sam ze swoimi pytaniami - zawsze możesz skontaktować się ze specjalistami online w zakresie instalacji, obsługi i konserwacji.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów