Chromowane listwy na osłonie chłodnicy

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Przeznaczenie i zalety nakładek na osłonę chłodnicy

Chromowane listwy na osłonie chłodnicy stworzone w celu ochrony samochodu przed dostaniem się drobnych kamieni i błota, a to znaczy, że są powołani, aby chronić elementy przed zarysowaniami. Inna ważną rolę chromowane kratki ó nadanie elewacji maszyny silnej osobowości. Ponadto, chrom listwa pomoże zamaskować istniejące drobne defekty karoserii auto.

 Kompaktowe wymiary i łatwość instalacji szczegóły na przednim zderzaku – nie jest to pełna lista jej zalet.

Listwy na osłonie chłodnicy mają następujące zalety:

  • długotrwałe zachowanie pierwotnego wyglądu, bez konieczności specjalnej opieki;
  • możliwość zapewnić przekierowanie strumienia powietrza, dzięki czemu obniża się temperatura wewnątrz urządzenia używanego do radiatora (zapobiega to ogrzanie płynu chłodzącego);
  • odporność na działanie wilgoci i promieni uv;
  • różnorodność stylów, atrakcyjność i uniwersalność wzorów.

Zamawiając chrom nakładki na nadkola lub chłodnica, kierowca otrzymuje stylowy tuning auto w przystępnej cenie.

Materiały do budowy i opis instalacji

Chromowane listwy na osłonie chłodnicy są produkowane z:

  • ABS;
  • stali-stali nierdzewnej.

Wykonane są nakładki na kratkę w zależności od konkretnej marki i modelu pojazdu (dla wygody klientów wszystkie produkty w naszym katalogu są sortowane właśnie z tej opcji). Dzięki takiemu podejściu, ozdobne chromowane listwy na osłonie chłodnicy są swego rodzaju kontynuacją nominalna kratki i nie przynoszą niedogodności podczas instalacji.

Aby zainstalować szczegóły na osłonę chłodnicy nie potrzebne jest specjalne narzędzie. Potrzebny jest tylko taśmy klejące ZM (należy pamiętać, że niektóre produkty z katalogu mocowane są za pomocą specjalnych wsporników, które są dostarczane przez producenta wraz z częścią).

Zamówienie nakładek w sklepie

W ofercie sklepu internetowego DDaudio szeroki wybór siatek na chłodnice do różnych marek samochodów. Oferujemy kompetentną obsługę, pomoc w doborze, a także sprawną obsługę zamówień i dostarczanie ich w Kijowie i regionach Ukrainy.

Zamówić produkty w naszym salonie tuningu można hurtowych i detalicznych. Oferujemy do zakupu produktów z różnych segmentów cenowych, co pozwala stylowo podkreślić zewnątrz pojazdu, a przy tym zaoszczędzić własny budżet!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów