Listwy chromowane na łukach

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Wygląd zewnętrzny samochodu zawsze pozostaje czymś wyjątkowym dla prawie każdego szanującego się właściciela samochodu. Z tego i innych powodów właściciele swoich samochodów używają różnych części tuningowych. Bok samochodu również ma swój urok, dlatego przyda się chromowane nadkola.

Do czego służą chromowane łuki?

Chromowane listwy nadkoli bardzo harmonijnie komponują się z zewnętrzną częścią pojazdu. Można je montować jako ekspander, czyli nadać łukom bardziej masywny wygląd. Ponadto pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale także ochronną.

Główne funkcje podszewek chromowanych:

  • Estetyczny wygląd
  • Ochrona ciała przed zarysowaniami i odpryskami
  • Ukrywanie istniejących wad

Aby zrozumieć, jak samochód będzie wyglądał z tym akcesorium, możesz spojrzeć na poniższe zdjęcie, na którym pokazano model SsangYong Kyron jako przykład.

Chromowane łuki Rexton

Z jakich materiałów są wykonane?

Łuki chromowane są wykonane z dwóch materiałów - stali nierdzewnej i tworzywa ABS. W pierwszym przypadku część ma wysoką wytrzymałość i trwałość, ale cena za nią również jest odpowiednia. Produkt z tworzywa sztucznego nie błyszczy gorzej, ale jednocześnie może być używany przez długi czas. Wszystkie części są wykonane dla każdego konkretnego modelu samochodu i dokładnie powtarzają odciążenie punktu mocowania.

Montaż części

Chromowane nadkola są łatwe w montażu. Aby wykonać tę pracę, możesz obejść się bez pomocy z zewnątrz i nie musisz mieć specjalnych umiejętności. Do zapięcia wystarczy dwustronna taśma i sam zestaw chromowanych elementów, który może zawierać od czterech lub więcej elementów. Oprócz taśmy klejącej stosuje się również uszczelniacz lub klej, ale praca z nimi trwa dłużej.

Pobierz instrukcję montażu okładzin łukowych

Gdzie mogę kupić

Z asortymentem części chromowanych do nadkoli można zapoznać się w naszym sklepie internetowym w odpowiednim katalogu. Tutaj znajdziesz dokładnie te produkty, które są optymalne dla Twojego modelu samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów