Osłony lusterek

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Wśród ogólnego przepływu samochodów zawsze wyróżniają się samochody z dodatkowym wyglądem zewnętrznym. Wśród tych elementów znajdują się chromowane części tuningowe, które przyciągają wzrok innych swoim blaskiem i oryginalnością. W tym artykule przyjrzymy się osłonom lusterek bocznych i dowiemy się, z jakich materiałów są wykonane.

Do czego służą chromowane osłony lusterek?

Chromowane nakładki na lustra pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również służą jako element ochronny, dzięki któremu można uniknąć pewnych problemów.
Główne funkcje chromowanych nakładek na lustra:

  1. Atrakcyjny wygląd
  2. Ochrona obudowy lusterka przed zarysowaniami, odpryskami i uszkodzeniami
  3. Ukrywanie istniejących wad
  4. Wyeliminuj obcy hałas podczas jazdy z dużą prędkością

Z jakich materiałów są wykonane

Najpopularniejszymi materiałami używanymi do produkcji nakładek lusterek są stal nierdzewna i plastik. Części stalowe wytrzymują dłużej, ale ich cena jest nieco droższa. Jeśli chodzi o chromowany plastik, ma również wysoki połysk i może trwać długo przy okresowej konserwacji.

Instalacja nakładki

Nawet początkujący entuzjasta samochodów poradzi sobie z montażem chromowanej podszewki na lusterkach. Aby to zrobić, wcale nie jest konieczne posiadanie specjalnego narzędzia lub pewnych umiejętności. Z reguły to akcesorium jest zapinane na taśmę dwustronną. Istnieją jednak również opcje montażu na kleju lub uszczelniaczu. W każdym razie nie zapomnij o reżimie temperaturowym, przy mroźnej pogodzie lepiej tego nie robić, a jeśli to konieczne, taśmę klejącą należy podgrzać suszarką do włosów.

Gdzie kupić chromowane nakładki na lusterka

Pakiet Chrome zawsze nadaje samochodowi bardziej solidny wygląd, a osłony lusterek sprawią, że ta część będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych i chronionych. Na naszej stronie tuningowej znajdziesz dokładnie te klocki, które najlepiej pasują do Twojego samochodu. Każdy detal wykonywany jest indywidualnie dla konkretnego modelu i powtarza relief obudowy lusterek.

Piękne i wysokiej jakości nakładki na lustra to nie luksus!

Oferujemy chromowane akcesoria tuningowe dwóch producentów. Produkty do samochodu od Karmos są tańsze. Powód niskiego kosztu możesz zobaczyć w poniższej tabeli.

Drugim producentem jest Omsa (Omsa) - jeden z liderów na światowym rynku eksportu różnych zestawów karoserii do samochodów. Firma obchodziła swoje pierwsze urodziny w 1995 roku. A do 2000 roku znacznie rozszerzyła asortyment, stawiając jakość produktów na pierwszym miejscu. Dziś produkty z takim znakiem towarowym można znaleźć nie tylko na Ukrainie, ale także w krajach WNP i Europie. Wszystkie nakładki, w tym lustra, wykonane są na nowoczesnym sprzęcie z wykorzystaniem najnowszych technologii z włoskiej stali nierdzewnej. Idealnie dopasowane kształtem i ukojeniem do konkretnej marki samochodu, są montowane bez przerw i służą przez wiele lat.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów