Nakładki na lusterka

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: car0002
Hurtowe ceny
4.62/5 Głosów: 13
cena 239 PLN
-
+
Aby nadać swojemu samochodo...
Aby nadać swojemu samochodowi Audi (Audi) A4 swoistego stylu, na pewno trzeba chromowane nakładki na lusterka, które oferujemy sprzedam w bardzo kuszącej cenie(w magazynie znajduje się towar marek Omsa i Carmos).
Artykuł: 6601111
Hurtowe ceny
3.89/5 Głosów: 19
cena 445 PLN
-
+
Chrom nakładki na lusterka...
Chrom nakładki na lusterka Audi (Audi) A6 od firmy Omsa wykonane są z polerowanej stali nierdzewnej, która nie straci swojego blasku i atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat.
Artykuł: car0001
Hurtowe ceny
4.1/5 Głosów: 10
cena 239 PLN
-
+
Nakładki na lusterka Audi (...
Nakładki na lusterka Audi (Audi) A5 z chromowanej stali - przyzwoita oprawa dla twojego przyjaciela żelaza. W sprzedaży dostępne są akcesoria firmy CARMOS i OMSA.
Artykuł: car0093
Hurtowe ceny
4.18/5 Głosów: 17
cena 214 PLN
-
+
Osłony lusterek bocznych au...
Osłony lusterek bocznych auta wykonane są z bardzo wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa ABS. Na akcesoria samochodowe nakładana jest chromowana powłoka, która nie boi się światła ultrafioletowego, ani drogich odczynników, ani mycia wysokociśnieniowego. W zestawie 2 klocki wyłącznie do tuningu Mercedesa Sprintera W901 wszystkich roczników modelowych. Produkcja - Carmos, Turcja

Wśród ogólnego przepływu samochodów zawsze wyróżniają się samochody z dodatkowym wyglądem zewnętrznym. Do takich elementów należą chromowane części tuningowe, które przyciągają wzrok swoim blaskiem i oryginalnością. W tym artykule przyjrzymy się osłonom lusterek bocznych i dowiemy się, z jakich materiałów są wykonane.

Do czego służą chromowane osłony lusterek?

Chromowane osłony lusterek pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną, ale służą również jako element ochronny, dzięki któremu można uniknąć pewnych problemów.
Główne funkcje chromowanych osłon lusterek:

  1. Atrakcyjny wygląd
  2. Ochrona obudów lusterek przed zadrapaniami, odpryskami i uszkodzeniami
  3. Ukrywanie istniejących wad
  4. Eliminacja zewnętrznego hałasu podczas jazdy z dużymi prędkościami

Z jakich materiałów są wykonane

Najpopularniejszymi materiałami na nakładki lusterek są stal nierdzewna i plastik. Części stalowe są trwalsze, ale ich cena jest nieco droższa. Co do chromowanego plastiku, ma również wysoki połysk i może trwać długo, jeśli jest okresowo monitorowany.

Montaż nakładek

Nawet początkujący entuzjasta samochodów poradzi sobie z montażem chromowanych nakładek na lusterka. W tym celu wcale nie jest konieczne posiadanie żadnego specjalnego narzędzia ani pewnych umiejętności. Z reguły to akcesorium jest przymocowane do taśmy dwustronnej. Istnieją jednak opcje montażu za pomocą kleju lub szczeliwa. W każdym razie nie zapominaj o reżimie temperatury, przy mroźnej pogodzie lepiej tego nie robić, a jeśli to konieczne, taśmę klejącą należy rozgrzać suszarką do włosów.

Gdzie kupić chromowane osłony lusterek

Chromowany pakiet zawsze nadaje samochodowi solidniejszy wygląd, a nakładki lusterek sprawią, że ta część będzie jedną z najbardziej atrakcyjnych i chronionych. Na naszej stronie tuningowej możesz znaleźć dokładnie te okładziny, które najlepiej pasują do Twojego samochodu. Każdy szczegół jest wykonany indywidualnie dla konkretnego modelu i powtarza relief obudowy lusterek.

Piękne i wysokiej jakości osłony lusterek nie są luksusem!

Oferujemy akcesoria do chromowania tuningu dwóch producentów. Produkty Carmos są tańsze. W poniższej tabeli możesz zobaczyć powód niskiego kosztu.

Drugi producent - Omsa (OMSA) - jest jednym z liderów na światowym rynku eksportu różnych zestawów karoserii do samochodów. Firma obchodziła swoje pierwsze urodziny w 1995 roku. Do 2000 roku znacznie rozszerzył asortyment, stawiając jakość produktu na pierwszym miejscu. Dziś produkty z takim znakiem towarowym można znaleźć nie tylko na Ukrainie, ale także w krajach WNP i krajach europejskich. Wszystkie osłony, także te na lusterka, wykonane są na nowoczesnym sprzęcie przy użyciu najnowszej technologii z włoskiej stali nierdzewnej. Idealnie dopasowują się kształtem i reliefem do konkretnej marki auta, są montowane bez przerw i służą przez wiele lat.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych