Carbonowe nakładki

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Wyściółka z naturalnego włókna węglowego to doskonały sposób na podkreślenie nie tylko jasności, indywidualności i elegancji Twojego samochodu, ale także nadanie mu elitarności. Akcesoria te będą korzystnie wyróżniać ich właściciela od „kolegów” za pomocą chromowanych lub plastikowych odpowiedników. Wyrafinowane kształty i wyrafinowany połysk okładzin z włókna węglowego są widoczne nawet z daleka, nie da się ich z niczym pomylić i nie można ich na nic wymienić.

Naturalne nakładki węglowe - siła i piękno

Dlaczego te produkty są tak atrakcyjne i wartościowe? Ich główne zalety wynikają z właściwości fizykochemicznych samego materiału, który ma złożoną strukturę włóknistą, w tym utwory węglowe, polimery, żywice akrylowe. Powstałe związki wyróżniają się następującymi cechami:

  • wysoka wytrzymałość właściwa (na jednostkę masy);
  • odporność na obciążenia mechaniczne (wstrząsy, wstrząsy, zużycie ścierne);
  • atrakcyjny wygląd.

Połączenie takich zalet nie mogło nie znaleźć zastosowania w dziedzinie samostrojenia. W końcu obraz przyjemny dla percepcji i cechy siły to jego główne zadania. Pod względem wytrzymałości węgiel znacznie przewyższa stal i inne materiały, a jednocześnie pozostaje niezwykle lekki. Pozwala to na zastosowanie wykładziny z naturalnego włókna węglowego o minimalnej wadze i grubości, co nie prowadzi do wzrostu zużycia paliwa i naruszenia właściwości aerodynamicznych pojazdu.

Jak nie pomylić się z nakładkami węglowymi

Produkty oparte na związkach węgla są znacznie droższe niż te same towary wykonane z innych surowców. Wszystko to popycha pozbawionych skrupułów przedsiębiorców do wszelkiego rodzaju sztuczek i podróbek, podszywając je jako naturalny węgiel. Zawsze jest szansa na zdobycie podrobionych towarów, a nawet za duże pieniądze. Nie będzie to problemem, jeśli jesteś dobrze zorientowany w temacie lub masz znajomego specjalistę, w ostateczności, jeśli jesteś gotowy podjąć ryzyko. Ale jest inne rozwiązanie - kup klocki z naturalnego włókna węglowego od zaufanego dostawcy akcesoriów samochodowych.

Firma DDAudio jest właśnie taka. Ponadto jesteśmy wiodącym operatorem rynkowym z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. A to wiele mówi. Jesteśmy doceniani, ufają nam, zwracają się do nas. Tutaj znajdziesz najszerszy wybór listew z włókna węglowego: do przedniej szyby i maski, do zderzaków i chłodnicy, do lusterek i klamek, a nawet do reflektorów i zamka drzwi. Kontaktując się z naszym sklepem internetowym, zawsze masz pewność, że kupujesz coś naprawdę wartościowego na najkorzystniejszych warunkach.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów