Rzęsy na reflektory

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Bardzo często reflektory samochodu nazywane są jej oczami. A „wyraz twarzy” pojazdu w dużej mierze zależy od jego wyglądu. Rzęsy na reflektorach mają na celu podkreślenie tego „wyglądu”, nadanie mu nastroju i podkreślenie charakteru. Możesz uznać je za nadmierną manifestację indywidualności właściciela samochodu, groteskę, przesadę lub po prostu cieszyć się niezwykłym kształtem i nieopisanym widokiem przekształconego samochodu.

Rzęsy na reflektorach to fajna rzecz

To całkowicie opcjonalne, ale uwielbiane przez wielu akcesorium może być jasne, efektowne, a nawet przydatne. Przejawia się to w następujących punktach:

  • zmniejszenie przestrzeni między maską a reflektorami, co daje wizualne korzyści w postrzeganiu samochodu z przodu;
  • zmiana „wyglądu” pojazdu przy minimalnej ingerencji w jego konstrukcję i za niewielkie pieniądze;
  • możliwość bezbolesnej zmiany i dopasowania cech i zewnętrznych konturów maszyny;
  • redukcja oślepiających skutków ksenonów;
  • niektóre rzęski mają właściwości przeciwmgielne.

Niektórym te zalety mogą wydawać się nieco nadwyrężone, ale nadal ich głównym celem jest wizualny obraz i projekt.

Kup rzęsy samochodowe od DDAudio

Najlepszym sposobem na zakup tego akcesorium jest zamówienie go na stronie internetowej DDAudio. Jednocześnie masz gwarancję, że otrzymasz produkty światowych producentów, sprawdzone przez wiele pokoleń kierowców i naszych ekspertów. Wszystkie nowości z branży motoryzacyjnej natychmiast pojawiają się w naszych magazynach i na stronach internetowych.

W asortymencie naszej firmy można znaleźć wszystkie główne wersje owiewek reflektorów, a także ich oryginalne i ekskluzywne modele. Dostępne towary prezentowane są w różnych kategoriach cenowych w zależności od materiału, z którego są wykonane:

  • Tworzywo sztuczne na bazie PVC;
  • kolorowa folia polimerowa;
  • włókno szklane.

Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania dla określonej gamy modelowej, jak i produkty uniwersalne, które przypadną do gustu wielu miłośnikom wyrazistych form.

Dzięki produktom DDAudio tuning samochodu zamieni się w przyjemną i ekscytującą przygodę, a jej wynik przerośnie wszelkie Twoje oczekiwania. Zamów rzęsy do reflektorów dla swojego pupila i zdobądź wiele pozytywnych emocji i zazdrosnych spojrzeń kolegów i sąsiadów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów