Tuning progi

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Progi tuningowe to przede wszystkim hołd dla motoryzacyjnej mody, a dopiero potem przydatna część w Twoim aucie. Progi odpowiadają za główne obciążenie konstrukcji pojazdu. Sztywność nadwozia i ogólne wrażenie „czterokołowego przyjaciela” zależą od ich stanu. Dlatego właściciele samochodów często uciekają się do wyposażenia progów w dodatkowe ekspresyjne i funkcjonalne środki.

Progi nurkowe - rodzaje i metody

Możliwości zmiany wyglądu i dodatkowego wyposażenia progów nie są tak szerokie, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale są dość zróżnicowane w wykonaniu. W łącznej masie body kitów wyróżnia się trzy główne kierunki ich strojenia, które prezentowane są w dużym asortymencie w sklepie internetowym DDaudio.

  1. Plastikowe ochraniacze (są też spódniczkami lub fartuchami).

Zamontowany w prześwicie między kołami, przylegając do części torusowej do progów. Oprócz tego, że urządzenia te nadają pojazdowi sportowy i dynamiczny wygląd, można w nich znaleźć całkiem praktyczne zalety:

  • poprawa aerodynamiki poprzez usprawnienie kierunku przepływu powietrza, unikając w ten sposób pojawienia się turbulencji i zwiększając siłę docisku;
  • zapobieganie uszkodzeniom powłoki i przedwczesnemu zużyciu poprzez ograniczenie kontaktu z czynnikami środowiskowymi;
  • wydłużenie żywotności nadwozia i brak konieczności przedwczesnych napraw, które mogą wynikać z spadających kamieni, uderzania w przeszkody i odpowiednio korozji metalu.

Więc to akcesorium samochodowe nawet wtedy może wykonać dobrą robotę. Kiedy wcale tego nie oczekuje się od takiego zestawu do ciała. Tradycyjnym materiałem do tego jest plastik, ale są też produkty aluminiowe. Z reguły okładziny wymagają malowania na kolor auta, które wykonuje się nad istniejącą warstwą gruntu.

  1. Podnóżki.

Wykonane są w postaci wolumetrycznych płaskich konstrukcji, które stanowią dodatkową płaszczyznę podparcia dla wygody wsiadania pasażerów i załadunku bagażu. To jest jego główny cel, chociaż w tej części obecne są również elementy dekoracyjne i ochronne. Zwykle są wykonane z super mocnego, odpornego na zużycie stopu aluminium z gumowaną powierzchnią, ale na rynku można znaleźć inne materiały.

  1. Ochrona boczna.

Jest to sztywny zestaw rurowy wzdłuż linii progu, na powierzchni którego znajdują się otarcia z tworzywa sztucznego lub gumy. Ten projekt ma następujący cel:

  • chronić ciało przed ewentualnymi wypadkami drogowymi i wypadkami;
  • zapobiegają uszkodzeniom progów w przypadku przypadkowego zderzenia z krawężnikami, kontaktu z twardymi powierzchniami, wyrzucaniem kamieni;
  • zapewniają wygodę wejścia na pokład i załadunku.

Ponadto pełnią dość zauważalną rolę dekoracyjną, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę je w tym samym zestawie z kangurem lub łukami. Głównym materiałem na tego rodzaju produkty jest stal o wysokiej wytrzymałości z jedną lub kilkoma powłokami chromowymi.

Kupuj towary do strojenia progów szybko i wygodnie

W arsenale sklepu internetowego znajduje się duży zestaw zestawów karoserii do Twojego samochodu. Znajdziesz tutaj różnorodne akcesoria samochodowe, które nie tylko ozdobią, ale również sprawią, że Twój „podopieczny” będzie bardziej chroniony i wygodny. Wśród ogromnej gamy produktów można nie tylko wybrać żądany model środków do strojenia progów, ale także dobrać dodatkowe produkty, które będą idealnie do siebie pasować i uzupełniać. Wszystko to pozwoli nadać Twojemu samochodowi jasny i niepowtarzalny wygląd. Jednocześnie absolutnie nie można obawiać się utraty prezentacji, właściwości użytkowych lub pęknięcia zestawu do ciała po krótkim czasie. Kolejną zaletą zakupów w naszej firmie jest wygodna i niedroga usługa sprzedaży internetowej. Dzięki niemu możesz wybrać dogodny dla siebie sposób dostawy, formę płatności oraz oferty rabatowe na kolejne zamówienia.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów