Tuning przedniego zderzaka

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: dd65084

Wybierz:

4.46/5 Głosów: 13
cena 4399 PLN
-
+
Dla lat 2009-2012 potrzebna...
Dla lat 2009-2012 potrzebna jest wymiana optyki, dla 2013-2015 wymiana optyki nie jest wymagane
Artykuł: dd65083

Wybierz:

4.16/5 Głosów: 25
cena 4799 PLN
-
+
Dla lat 2009-2012 potrzebna...
Dla lat 2009-2012 potrzebna jest wymiana optyki, dla 2013-2015 wymiana optyki nie jest wymagane
Artykuł: dd65086

Wybierz komplecie:

4.69/5 Głosów: 13
cena 10397 PLN
-
+
Dla lat 2009-2012 potrzebna...
Dla lat 2009-2012 potrzebna jest wymiana optyki, dla 2013-2015 wymiana optyki nie jest wymagane
Artykuł: dd76797

Wybierz komplecie:

4.75/5 Głosów: 4
cena 11196 PLN
-
+
Dla lat 2009-2012 potrzebna...
Dla lat 2009-2012 potrzebna jest wymiana optyki, dla 2013-2015 wymiana optyki nie jest wymagane
Artykuł: dd65081

Wybierz:

4.14/5 Głosów: 7
cena 9597 PLN
-
+
Dla lat 2009-2012 potrzebna...
Dla lat 2009-2012 potrzebna jest wymiana optyki, dla 2013-2015 wymiana optyki nie jest wymagane

Strojenie przedniego zderzaka jest zawsze ważne dla każdego kierowcy, ponieważ ta część samochodu jest idealna do przekształceń. Po pierwsze ta część karoserii przede wszystkim przyciąga wzrok innych użytkowników drogi, po drugie płaszczyzna czołowa ma ogromne znaczenie dla aerodynamiki, a sama konstrukcja przedniej strony pojazdu daje duże możliwości zmiany jej wyglądu zewnętrznego. Dlatego kierowcy przejmują wiodącą rolę w procesie modernizacji w zakresie obsługi zderzaków.

Tuning przedniego zderzaka - rodzaje i metody

Zestaw zmian zewnętrznych w tym elemencie konstrukcyjnym zależy od celów, dla których są przeprowadzane. Może to być po prostu piękny atrybut estetycznego gustu właściciela samochodu lub może to być w pełni funkcjonalny detal, który może przynieść spore korzyści. Cóż, jeśli wszystko to jest obecne w akcesorium samochodowym, możemy mówić o udanym strojeniu. Przyjrzyjmy się głównym opcjom doposażenia przedniego zderzaka i korzyściom, jakie mogą mieć.

  1. Okładziny - mogą występować w postaci spojlerów lub dyfuzorów i wpływać na redystrybucję przepływów powietrza, wektorów i wartości powstających sił podczas ruchu pojazdów. Dobrze zaprojektowany, wyprodukowany i dopasowany zestaw karoserii poprawia stabilność jazdy, pochłania część energii uderzenia i robi wrażenie na innych kierowcach. Należy pamiętać, że ta część powinna mieć opływowy kształt z przewagą obszaru górnej części zderzaka, w którym niepożądana jest obecność wycięć prowadzących przepływ powietrza pod karoserię. Aby uzyskać harmonijny wygląd, zastosowano zgrabną, pozbawioną dodatków podszewkę, stylistycznie odpowiadającą cechom zderzaka i modelu samochodu, które są zamontowane tak, aby nie znajdowały się powyżej progów.
  2. Kratka chłodnicy jest z reguły instalowana zamiast produktów fabrycznych w niedrogiej prymitywnej konstrukcji. To akcesorium służy do zapobiegania przedostawaniu się brudu, gruzu, owadów do żeberek wymiennika ciepła, aby chronić go przed kamieniami i nadać Twojemu zwierzakowi atrakcyjne cechy, nowe linie i proporcje. Zapewnienie normalnej wymiany ciepła jest głównym zadaniem tego akcesorium, dlatego zbyt małe komórki siatki są niedopuszczalne. Ponadto, aby zapewnić niezawodną i nieprzerwaną pracę pojazdu, pożądane jest wybieranie produktów z trwałego materiału, który dobrze wytrzymuje wysokie temperatury.
  3. Urządzenia ochrony biernej reprezentowane są głównie przez kenguryatniki (kenguriny), które mają na celu zapewnienie jak najwyższego bezpieczeństwa podczas kolizji i wypadków drogowych. Oprawy te to konstrukcje spawane z metalowych rur i płyt o różnych kształtach, wysokościach i rozmiarach. Mogą znajdować się w centralnej części frontu maszyny lub zakrywać całą jej szerokość, a nawet pełnić funkcję osłony skrzydeł. Nowoczesne modele zabezpieczeń pozwalają w pełni przypisać je między innymi elementom konstrukcji zewnętrznej z jasnym i agresywnym przekazem dla innych pojazdów w ruchu.
  4. Dodatkowe oświetlenie - może pełnić rolę niezależnego narzędzia tuningowego lub łączyć się z różnymi typami body kitów. Od strony praktycznej zastosowania lamp, których nie ma w standardowym pakiecie, można zauważyć lepszą widoczność strefy przestrzennej przed samochodem, powielanie funkcji standardowych reflektorów w przypadku ich awarii. W większym stopniu nadal są projektowane tak, aby nadać indywidualności i celowej błyskotliwości wyglądowi samochodu.

Akcesoria samochodowe DDaudio do przedniego zderzaka

Nasz sklep internetowy oferuje najszerszą gamę produktów do tuningu przedniego zderzaka. Nasze magazyny są regularnie uzupełniane o nowe partie produktów, które mogą ozdobić, zabezpieczyć i podnieść komfort użytkowania pojazdu. Wszystkie aktualne oferty na rynku akcesoriów samochodowych są monitorowane przez naszych specjalistów i od razu pojawiają się na półkach sklepowych oraz na stronach internetowych firmy. Jednocześnie jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami wiodących marek w branży i cenimy sobie naszą reputację. Dlatego składając zamówienie za pośrednictwem naszych usług masz absolutną pewność, że kupujesz oryginalne produkty od najlepszych producentów. Nasze ceny nie zmuszą Cię do bolesnego wyboru pomiędzy gwarantowaną jakością a towarem wątpliwego pochodzenia z najbliższego marketu samochodowego. Najlepszym sposobem na odmienienie swojego samochodu jest zakup nowoczesnych zestawów karoserii ze sklepu internetowego DDaudio.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych