Nakładki na reflektory

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Marka / Model
Цена
от до PLN
Zamknij

Osłony reflektorów

Nakładki na reflektory lub, jak nazywa się je również „rzęsami”. Każdy decyduje, czy umieścić je w swoim samochodzie. Ale nadal są i będą całkiem pożyteczną rzeczą. Porozmawiamy nie tylko o estetyce, ale także o funkcjach tego urządzenia.

Po co nam rzęsy na reflektorach

Przede wszystkim osłony reflektorów są doskonałym dodatkiem do optyki samochodowej, dzięki czemu Twój samochód wygląda bardziej elegancko i drożej. Będą idealnym dodatkiem do listew i nadadzą Twojemu samochodowi naprawdę indywidualnego charakteru.

Dodatkowo rzęsy są ustawione tak, aby auto miało swój własny „wygląd”. Na przykład to z ich pomocą można osiągnąć „złe spojrzenie” lub „spojrzenie robota”.

Chromowane osłony reflektorów samochodu pełnią równie ważną funkcję - chronią reflektory przed uszkodzeniem.

Rodzaje tego akcesorium

Rzęski można podzielić na trzy kategorie:

  • Ochronny. Wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego. Główną funkcją jest ochrona przed kamieniami i innymi szkodliwymi przedmiotami.
  • Chromowane nakładki. Takie osłony reflektorów pełnią nie tylko funkcję ochronną, ale także estetyczną. Bardzo wytrzymały i często używany do tuningu samochodów.
  • Plastikowy. Niedrogie i często używane rzęski, jako alternatywa dla chromu.

Jak kupić

Można kupić chromowane osłony reflektorów i lamp pokryw w naszym sklepie internetowym DDaudio. Tutaj możesz wybrać akcesoria odpowiednie dla Twojego samochodu. Zamówienie chromowanych osłon reflektorów zajmie Ci kilka minut. Dostawa jest możliwa w Kijowie, na terenie całej Ukrainy, a nawet do krajów europejskich.

Ponadto towar wysyłamy natychmiast następnego dnia po złożeniu zamówienia. Będziesz mógł zapłacić pełną kwotę za towar podczas składania zamówienia lub gotówką przy odbiorze po dostawie.

nasza firma

Nasza firma Digital Designs Ukraine istnieje na rynku akcesoriów samochodowych od 2004 roku. Bardzo cenimy naszą reputację, dlatego sprzedajemy tylko wysokiej jakości i sprawdzone produkty. Nasza firma jest oficjalnym przedstawicielem tak znanych tureckich producentów jak OmsaLine & Meric oraz Carmos.

Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o chromowanych listwach reflektorów samochodowych, kontaktując się z numerem telefonu podanym na naszej stronie internetowej. Cena zakupu zależy od modelu samochodu.

Jeśli myślisz o tuningu swojego samochodu lub po prostu dodaniu do niego dodatkowej ochrony, nie wahaj się. Akcesoria samochodowe ochronią Twój samochód i zachwycą Twoje oczy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów