Chrom listwa ochronna

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Listwa chromowana

Samochód to nie tylko środek transportu, ale także swoista „wizytówka”. Często stan samochodu wiele mówi o jego właścicielu. Jeżeli zależy Ci na estetycznym wyglądzie auta to radzimy zwrócić uwagę na chromowane listwy.

Co to jest formowanie

Listwy to elementy dekoracyjne, które nadają samochodowi piękniejszy i droższy wygląd. W samochodzie są plastikowe i chromowane listwy. Z kolei listwy chromowane dzielą się na kilka podgatunków:

  • Aluminium.
  • Stal nierdzewna.
  • Wykonane z polichlorku winylu.
  • Wykonane z tworzywa ABS.

Listwy samochodowe mocowane są do karoserii, zwłaszcza na drzwiach lub na szybie. Często są również używane jako nadkola, takie listwy nazywane są chromowanymi nadkolami . Główne funkcje tego akcesorium samochodowego są następujące:

  • Wygląd i estetyka Twojego pojazdu.
  • Maskowanie istniejących rys na samochodzie.
  • Zapobieganie ewentualnym zarysowaniom i otarciom.

Na tej podstawie ten dodatek nie tylko tworzy wygląd maszyny, ale ma również określone funkcje ochronne.

Jak wybrać

Przy wyborze listew do samochodu brane są pod uwagę następujące cechy: materiał, wygląd oraz samochód, na którym ma być zamontowany. W naszym sklepie internetowym DDaudio bez problemu znajdziesz listwy na drzwiach auta, nadkola i szyby. Jednocześnie nie musisz długo rozumieć różnych typów elementów. Na stronie możesz już wybrać produkt w zależności od typu samochodu.

nasza firma

Sklep internetowy DDaudio współpracuje tylko z zaufanymi producentami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na tego typu rynku. Z tego powodu nasza reputacja i jakość wszystkich sprzedawanych produktów są dla nas tak ważne. Jeżeli szukasz listew chromowanych do samochodu to zapraszamy do kontaktu.

Płatność i dostawa

Możesz u nas zamówić listwy chromowane z dostawą nie tylko na terenie Kijowa, ale na terenie całej Ukrainy. Ponadto nasza firma wysyła również zamówienia za granicę.

Koszt listwy na drzwiach samochodu lub innego rodzaju tego rodzaju akcesoriów będzie zależeć od ich właściwości. Możesz go kupić bezpośrednio na naszej stronie i zapłacić kartą bankową lub gotówką przy odbiorze.

Przy zamawianiu listew lub innych towarów w naszym sklepie internetowym za ponad 3000 tysięcy, koszt przesyłki będzie bezpłatny.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, skontaktuj się z nami w celu uzyskania porady, a nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Ci w podjęciu decyzji o zakupie.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów