Chromowana podszewka

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Możesz u nas kupić chromowaną podszewkę w cenie niższej niż w innych sklepach tuningowych. Asortyment akcesoriów do różnych marek samochodów jest o 20-50% tańszy. Realizujemy dostawy do wszystkich regionów Ukrainy (bezpłatnie), Rosji i Białorusi.

Płyty chromowane: dlaczego są potrzebne?

Ktoś myśli, że to tylko efektowna ozdoba karoserii i wnętrza samochodu. To oczywiście tak… Ale nie zapominaj o praktyczności takiego strojenia. Montowany na różnych elementach samochodu (klamki, obudowy lusterek, słupki, zderzaki, osłona chłodnicy) chroni oryginalne części przed przedwczesnym zużyciem. I np. chromowane listwy progowe zapobiegają rdzewieniu i niszczeniu najbardziej wrażliwej części karoserii.

3 kolejne powody, aby kupić chromowane listwy na klamki itp.

  • Instalacja niewymagająca wiedzy i umiejętności – wystarczy dokładnie zapoznać się z instrukcją i przeznaczyć 15 minut swojego czasu.
  • Łatwość konserwacji - jeśli jest to stalowy chromowany body kit, to gdy pojawią się rysy, powierzchnia jest łatwa do polerowania; a jeśli jest plastikowy, to wysokiej jakości wielowarstwowa powłoka w ogóle nie rysuje się, nie odkleja się i jest odporna na wszelkie wpływy mechaniczne i klimatyczne.
  • Trwałość - montaż nakładek chromowanych odbywa się za pomocą amerykańskiej taśmy samoprzylepnej 3M (dołączona do zestawu), dzięki czemu nie musisz się obawiać, że akcesorium odleci z dużą prędkością lub przy uderzeniu. A po zdjęciu nie pozostawi śladów na oryginalnych elementach karoserii.

Chromowana podszewka na drzwiach - jakie są rodzaje?

  • Na uchwytach. Zastosowany materiał to głównie stal nierdzewna;
  • Do listew drzwiowych. Istnieją dwa rodzaje - na górze rodzimej listwy i na wgłębieniu w metalu drzwi;
  • Osłony lusterek. W większości przypadków stosuje się tworzywo ABS, chociaż drożsi producenci stosują stal nierdzewną. Dostępnych jest kilka wariantów - pełna wstawka (na całym lusterku), na górze (na górze lub do kierunkowskazu), a także obręcz od wewnątrz

Zdecydowałeś się kupić chromowaną podszewkę, ale nie wiesz, który sklep tuningowy wybrać? Przewiń nasz katalog, porównaj ceny z innymi sklepami i złóż zamówienie. Gwarantujemy jakość i wydajność.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów