Nakładki na nadwozie

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Chcesz, aby Twój samochód wyróżniał się z tłumu? Następnie musisz zająć się jego dostrojeniem. Obecnie istnieje wiele możliwości, aby uczynić swój samochód wyjątkowym, a także poprawić jego osiągi i wygląd. Chromowana okładzina nadwozia to jeden ze sposobów na przekształcenie pojazdu bez uciekania się do radykalnych modyfikacji i zmian konstrukcyjnych. Dzięki takim akcesoriom samochód przestaje być tylko środkiem transportu, ale nabiera indywidualnych cech, statusu, elegancji i stylu.

Chromowana podszewka na korpusie - różnorodność możliwości

Rzeczywiście, dążenie do piękna popycha wielu kierowców do poszukiwania coraz większej liczby miejsc, w których można by zastosować swoją wyobraźnię, innowacje i kreatywne impulsy, aby ulepszyć swojego „walczącego przyjaciela”. Spośród całego asortymentu listew chromowanych do karoserii wyróżnimy następujące produkty, które zawsze są dostępne w sklepie internetowym DDAudio.

 1. Parapety to wysokiej jakości produkty ze stali nierdzewnej, które posłużą Ci przez długi czas. Ich grubość 0,5 mm eliminuje uszkodzenia powierzchni drzwi samochodu.
 2. Listwy drzwiowe to zgrabne, wyraziste elementy, które kopiują kontury drzwi samochodu. Dobierane są indywidualnie pod konkretną markę i model.
 3. Listwy słupków - służą do poprawy lub przywrócenia wyglądu słupków bocznych.
 4. Osłony na kratkę chłodnicy to nie tylko element dekoracyjny, ale także ważny element techniczny o użytecznych właściwościach. Część wykonana jest z wysokiej jakości polerowanej stali 304.
 5. Nakładki na przedni i tylny zderzak Grubość i wytrzymałość części niezawodnie chronią lakier zderzaka przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami podczas przenoszenia ładunku.
 6. Osłony na reflektory - stosowane jako element modnej stylizacji przedniej optyki. Zmniejszają również szczelinę między reflektorem a krawędziami maski.
 7. Nakładki na stopy wykonane ze stali nierdzewnej (prawe i lewe) stanowią akcesorium w postaci ramy do oświetlenia tylnego (pozycyjne, skrętne, hamulcowe i inne - tylko 5 "okien").
 8. Nakładki na klamki - pomogą ukryć zarysowania, odpryski i zadrapania, które nieuchronnie pojawiają się na klamkach drzwi.
 9. Osłony lusterek - muszą odpowiadać wymiarom i reliefowi standardowych urządzeń. Podwójna powłoka chromowa wyeliminuje matowienie i ścieranie powierzchni.
 10. Wykładzina zbiornika to oryginalny element ozdobny wykonany z polerowanej chromowanej stali nierdzewnej na klapkę wlewu paliwa.
 11. Zakryj numer na pokrywie bagażnika - wizualnie wyróżnia tablicę rejestracyjną, czyniąc ją wyrazistą i zauważalną w ruchu ulicznym.
 12. Płytki zamka - montowane w celu ozdobienia dziurki od klucza (3 - z dziurką na klucz i 2 - bez niej).

Przydatne właściwości i zalety okładzin

Wszystkie opisane elementy tuningowe mają swoją charakterystykę i indywidualny cel, jednak postaramy się podkreślić najbardziej charakterystyczne funkcje i zadania wykonywane dla wszystkich:

 • tworzenie niepowtarzalnego wizerunku samochodu;
 • ochrona urządzeń i mechanizmów przed uszkodzeniem, odkształceniem i różnymi wpływami mechanicznymi;
 • bezpieczeństwo powłoki karoserii w miejscach intensywnego użytkowania;
 • możliwość zmiany wyglądu bez naruszania właściwości aerodynamicznych;
 • ochrona przed rdzą i agresywnymi mediami.

Chromowane okładziny nadwozia nie powodują dodatkowego obciążenia punktów mocowania, nie stwarzają przeszkód podczas użytkowania i konserwacji maszyny oraz są przeznaczone do długotrwałej pracy w różnych warunkach drogowych.

Montaż produktów odbywa się za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej na uprzednio oczyszczonej i odtłuszczonej powierzchni (w opakowaniu znajduje się klej). Jasna i trwała powierzchnia nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, ale zastosowanie chusteczek samochodowych doda połysku i schludności wyglądowi samochodu.

Chromowana podszewka - rekomenduje sklep internetowy DDAudio

Do jakich pojazdów nadają się klocki? Odpowiedź jest bardzo prosta, pasują do absolutnie każdego samochodu. Niezależnie od kraju pochodzenia marki i roku wydania. Ten element tuningowy jest bardzo łatwy w instalacji i obsłudze. Zakładając je na swojego „czterokołowego przyjaciela”, będziesz miał tylko jedno pytanie, dlaczego wcześniej nie zainstalowałeś tych części na swoim pupilu.

W naszym zasobie znajdziesz całą możliwą listę akcesoriów samochodowych, w tym rzadkich i ekskluzywnych. Na liście chromowanych płyt ze stali nierdzewnej na pewno znajdziesz wymaganą nazwę i wersję dla swojego modelu maszyny. Wygodny system zamawiania, płatności i dostarczania towarów tylko potęguje wrażenia i nie sprawi, że będziesz tracić czas w oczekiwaniu na zestaw, który lubisz. Za każdym razem, gdy dotkniesz polerowanej powierzchni chromowanej listwy na masce, gdy złapiesz gogle ludzi, z wdzięcznością przypomnisz sobie sklep z autostrojeniem DDAudio i nigdy nie pożałujesz wysłuchania naszych rad.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów