Chrom na zderzak

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary

Z jednej strony zderzak pełni ważną funkcję ochronną, z drugiej - on zajmuje poczesne miejsce na karoserii samochodu. I jeśli on ma poważne wady, to od razu rzuca się w oczy i sprawia, że wygląd maszyny nieatrakcyjne. Doświadczeni kierowcy wiedzą, że detale w procesie zarządzania pojazdem nie jest. Tak, że chrom na zderzaku będzie jak nie można przy okazji i dla urody i dla celów praktycznych.

Chrom na zderzak - lekki akcent w doskonaleniu auto

Nie jest tajemnicą, że w sytuacjach awaryjnych i podczas kolizji pierwszy przyjmuje na siebie główną siłę uderzenia dokładnie zderzak. Nawet po najbardziej drobnych kontaktów na nim pojawiają się wgniecenia, pęknięcia, odkształcenia. Tym bardziej, że na tej części producenci często oszczędzają. A to znacznie zwiększa ryzyko i dla elementu ochronnego i do maszyny.

Na opisanych powodów kierowców wolą wzmocnić zderzak specjalnymi nakładkami, zwiększa jego sztywność i wyświetlając spod bezpośredniego kontaktu. Ponadto, chronią tę część środków technicznych od zaniedbania, przewożonego bagażu, przypadkowego narażenia. Nie ostatnią rolę w rozwiązywaniu doposażenia samochodu grają i względy estetyczne. W związku z tym, oczywiście, chromowaną stal nie ma sobie równych wśród podobnych przeznaczeniem towarów.

Wybór nakładek do zderzaka

Na dzień dzisiejszy na rynku tuningu samochodów można znaleźć rozmaite akcesoria do modernizacji sprzętu. Jest to w pełni odnosi się do nakładek na zderzak. Dlatego należałoby wspomnieć o różnych wersjach i wykonaniach tej części, a także sporządzić dla siebie algorytm podejmowania decyzji na rzecz zakupu tej czy innej produkcji.

  1. Przede wszystkim przedstaw podstawowe zadania: tuning lub ochrona.
  2. Podejmujemy decyzję o doposażenie tylko przedniego lub obu (przedniego i tylnego) zderzaków.
  3. Wybieramy materiał produktu. Wśród całego spektrum stosowanych surowców można nazwać stali nierdzewnej, gumy, tworzyw sztucznych. Są one używane w czystej postaci, w różnych kombinacjach lub z dodatkowymi elementami, jak, powiedzmy, chromowane powłoka.
  4. Określa typ nakładki. To może być uniwersalna rzecz, którą można zastosować praktycznie do każdego pojazdu. A może być i produkt pod konkretną markę i model. Ostatnie odróżnia kopiowanie geometrii i ogólnej stylistyki przedniej części samochodu. To sprawia, że dodatkowy element naturalny i harmonijny.
  5. Ustawiamy zakres cenowy naszego zakupu.
  6. Szukamy solidnego dostawcy i najlepsze warunki otrzymania towaru. Tutaj poza konkurencją firma DDAudio - lider krajowego rynku w sprzedaży akcesoriów samochodowych.

Za chromowanymi nakładkami - w firmie DDAudio

Jakie środki ochrony i dekoracji zderzaka nie wolisz, możesz być pewien, że znajdziesz je na stronach naszego serwisu i półkach naszego magazynu. Jakości od czołowych producentów, bezpośrednie dostawy od producentów, konkurencyjne ceny i wygodna obsługa - to wszystko znajdą wszyscy, którzy chcą doskonalić swojego "przyjaciela żelaza", zwracając się do naszej firmy. Wybierając nakładki, większość klientów woli instalować chrom na zderzak auta. W naszym sklepie znajdą ogromny wybór produktów tego typu. Jednak zaspokajamy najbardziej wyszukane prośby fanów tuningu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych