Ochronna chromowana podszewka na zderzaku samochodu

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Z jednej strony zderzak pełni ważną funkcję ochronną, z drugiej zajmuje eksponowane miejsce na karoserii. A jeśli ma poważne wady, od razu rzuca się w oczy i sprawia, że wygląd auta staje się nieatrakcyjny. Doświadczeni kierowcy wiedzą, że w trakcie prowadzenia pojazdu nie ma drobiazgów. Tak więc chrom na zderzaku przyda się zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych.

Chrom na zderzaku - lekki akcent w ulepszeniu auta

Nie jest tajemnicą, że w sytuacjach awaryjnych i podczas kolizji zderzak jako pierwszy przejmuje główną siłę uderzenia. Nawet po najmniejszych kontaktach pojawiają się na nim wgniecenia, pęknięcia i deformacje. Co więcej, producenci często oszczędzają na tej części. A to znacznie zwiększa ryzyko dla elementu ochronnego i maszyny jako całości.

Z opisanych powodów kierowcy wolą wzmacniać zderzak specjalnymi nakładkami, które zwiększają jego sztywność i usuwają go z bezpośredniego kontaktu. Ponadto chronią tę część wyposażenia technicznego przed nieostrożnym obchodzeniem się, przewożonym bagażem i przypadkowym uderzeniem. Ważną rolę przy podejmowaniu decyzji o modernizacji samochodu odgrywają również względy estetyczne. Pod tym względem oczywiście nakładki chromowane nie mają sobie równych wśród podobnych produktów.

Wybór ochraniaczy

Dziś na rynku autotuningu można znaleźć różnorodne akcesoria do modernizacji sprzętu. Dotyczy to w pełni zderzaków. Dlatego wypadałoby wspomnieć o różnych opcjach i wersjach tej części, a także opracować algorytm podejmowania decyzji na korzyść zakupu konkretnego produktu.

  1. Przede wszystkim formułujemy główne zadanie: tuning lub ochrona.
  2. Decydujemy się na doposażenie tylko przednich lub obu (przednich i tylnych) zderzaków.
  3. Wybieramy materiał produktu. Wśród całej gamy stosowanych surowców można wymienić stal nierdzewną, gumę, plastik. Stosuje się je w czystej postaci, w różnych kombinacjach lub z dodatkowymi elementami, takimi jak np. chromowanie.
  4. Zdecyduj się na rodzaj nakładki. Może to być uniwersalna część, którą można zastosować do niemal każdego pojazdu. A może produkt dla konkretnej marki i modelu. Te ostatnie korzystnie wyróżniają się kopiowaniem geometrii i ogólnej stylistyki przodu auta. To sprawia, że dodatkowy element jest naturalny i harmonijny.
  5. Ustalamy przedział cenowy naszego zakupu.
  6. Poszukujemy solidnego dostawcy i najlepszych warunków odbioru towaru. Tutaj DDAudio jest liderem krajowego rynku sprzedaży akcesoriów samochodowych.

Do nakładek chromowanych - do DDAudio

Bez względu na to, jaki rodzaj zabezpieczenia i dekoracyjnego wzoru zderzaka preferujesz, możesz być pewien, że znajdziesz je na łamach naszego serwisu oraz na półkach naszego magazynu. Jakość od czołowych producentów, bezpośrednie dostawy od producentów, konkurencyjne ceny i wygodna obsługa - każdy, kto chce ulepszyć swojego "żelaznego przyjaciela", znajdzie to wszystko kontaktując się z naszą firmą. Wybierając okładziny, większość klientów woli montować chrom na zderzaku samochodu. A w naszym sklepie internetowym znajdą ogromny wybór produktów tego typu. Spełniamy jednak również najbardziej wyrafinowane prośby entuzjastów tuningu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów