Listwa na pokrywę bagażnika

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: car2046
Hurtowe ceny
4.67/5 Głosów: 6
cena 66 PLN
-
+
Nakładka na klamkę tylnych...
Nakładka na klamkę tylnych drzwi Citroen Berlingo to zestaw 2 stalowych akcesoriów. Mocowana do standardowych uchwytów taśmą samoprzylepną (jest już przyklejona do produktu z jednej strony).
Artykuł: car8264
Hurtowe ceny
4.75/5 Głosów: 4
cena 116 PLN
-
+
Chromowane nakładki na tyln...
Chromowane nakładki na tylną klamkę VW T4 (Vw) będzie zewnątrz busów stylowe akcenty i ochronią oryginalnych części przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Mocowane są na bardzo solidny amerykański taśma klejąca w zestawie (opcja).
Artykuł: 1503051
Hurtowe ceny
4.4/5 Głosów: 5
cena 77 PLN
-
+
Nadaje się do 3D i 5D. Wyko...
Nadaje się do 3D i 5D. Wykończenie klamki pokrywy bagażnika to stal stopowa z dużą zawartością chromu i niklu. To właśnie z takiego stopu powstają zlewozmywaki, więc nie można się obawiać, że po pierwszej zimie pojawi się nalot rdzy.
Artykuł: 5703051
Hurtowe ceny
4.18/5 Głosów: 11
cena 77 PLN
-
+
Chrom do klamki bagażnika p...
Chrom do klamki bagażnika produkowany jest przez turecką firmę Omsa ze stali stopowej. Pad nie rdzewieje, nie matowieje i jest łatwy do polerowania. Mocowany na wytrzymałej taśmie dwustronnej.

Czy nie jest Ci obojętny wygląd pojazdu i wrażenie, jakie robi na uczestnikach ruchu? Chcesz dodać nowe kolory do tworzonego przez niego obrazu? Jak można to zrobić?

Stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu swojego „żelaznego konia” jest dość proste - wystarczy zamontować w samochodzie chromowane nakładki. Spośród szerokiej gamy akcesoriów z tej grupy zwróćmy uwagę na te, które nadają nowe akcenty i kontury tylnej części samochodu.

Listwa klapy bagażnika - wybór akcesoriów

Wielu właścicieli pojazdów używa podszewki jako niezbędnego atrybutu prac tuningowych. Ponadto ich wybór jest wystarczająco szeroki. Pozwala na racjonalną analizę stosunku producent - jakość - cena i wybranie pożądanej opcji rozwiązań stylistycznych i ochrony. Dotyczy to w pełni wyściółki na pokrywie bagażnika.

Gatunki stali nierdzewnej wysokostopowej, chińskie „coś w rodzaju” czy „jak z daleka”, tworzywo ABC - w ofercie wiele materiałów. Lepiej nie oszczędzać tutaj pieniędzy, ponieważ od tego zależy odporność wykładzin na opady atmosferyczne, obciążenia udarowe, czynniki temperaturowe itp. Różnorodność wzorów zaspokoi również najbardziej wymagające gusta właścicieli samochodów: uniwersalne dla różnych marek samochodów, specjalne dla konkretnych modeli z logo marki, grawerowane, do dalszego malowania w kolorze nadwozia, falistej itp.

Różne rodzaje wyposażenia pozwalają na wybór okładziny samochodowej w postaci pojedynczej części lub kompletu dla wszystkich standardowych części (plus instrukcja montażu oraz specjalna taśma dwustronna do prac montażowych). Oczywiście najlepszą opcją byłoby rozwiązanie złożone, jednak jako osobny element listwa na klapę bagażnika będzie wyglądać dość harmonijnie i atrakcyjnie.

Podszewka bagażnika lub klapy - duże w małych

Ten dodatek służy zarówno jako modna dekoracja, jak i praktyczny element zewnętrznego tuningu. Dlaczego ten szczegół jest przydatny?

  • odróżnia samochód od ogólnej masy innych.
  • przyciąga uwagę użytkowników dróg i obserwatorów. Zdaniem ekspertów znacznie zmniejsza to ryzyko różnych wypadków.
  • uszczelnione mocowanie pomaga chronić karoserię przed zarysowaniami, rdzą i odkształceniami.
  • wizualnie wyróżnia tablicę rejestracyjną w każdym świetle i chroni ją przed destrukcyjnymi wpływami o różnym charakterze (atmosferycznym, mechanicznym, chemicznym itp.).
  • może pomóc ukryć ślady instalacji iluminacji liczbowej.

Jak widać nakładka nad numerem na bagażniku auta nie jest taka prosta, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Najlepsza oferta kauczuków na rynku krajowym

Firma DDAudio na bieżąco śledzi światowe trendy w dziedzinie tuningu, aby nasi klienci zawsze mogli otrzymać najnowszą produkcję samochodów bez opóźnień i bez pośredników. Nasza strona internetowa stale poszerza i tak już duży asortyment wykładzin samochodowych. Stylowy i nowoczesny dodatek stanie się prawdziwym prezentem dla Twojego „walczącego przyjaciela” i na długo zachwyci Ciebie i Twoją rodzinę spektakularnym widokiem w strumieniu samochodów lub na parkingu. Pośpiesz się, aby przestudiować rodzaje i środki ochrony oferowane przez nasze zasoby i dokonać właściwego wyboru na korzyść niezawodnego i niedrogiego zakupu. Nakładka na klapę bagażnika od DDAudio to najlepsza rekomendacja dla troskliwego kierowcy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych