Listwa na pokrywę bagażnika

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Czy nie jest Ci obojętny wygląd pojazdu i wrażenie, jakie robi na uczestnikach ruchu? Chcesz dodać nowe kolory do tworzonego przez niego obrazu? Jak można to zrobić?

Stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu swojego „żelaznego konia” jest dość proste - wystarczy zamontować w samochodzie chromowane nakładki. Spośród szerokiej gamy akcesoriów z tej grupy zwróćmy uwagę na te, które nadają nowe akcenty i kontury tylnej części samochodu.

Listwa klapy bagażnika - wybór akcesoriów

Wielu właścicieli pojazdów używa podszewki jako niezbędnego atrybutu prac tuningowych. Ponadto ich wybór jest wystarczająco szeroki. Pozwala na racjonalną analizę stosunku producent - jakość - cena i wybranie pożądanej opcji rozwiązań stylistycznych i ochrony. Dotyczy to w pełni wyściółki na pokrywie bagażnika.

Gatunki stali nierdzewnej wysokostopowej, chińskie „coś w rodzaju” czy „jak z daleka”, tworzywo ABC - w ofercie wiele materiałów. Lepiej nie oszczędzać tutaj pieniędzy, ponieważ od tego zależy odporność wykładzin na opady atmosferyczne, obciążenia udarowe, czynniki temperaturowe itp. Różnorodność wzorów zaspokoi również najbardziej wymagające gusta właścicieli samochodów: uniwersalne dla różnych marek samochodów, specjalne dla konkretnych modeli z logo marki, grawerowane, do dalszego malowania w kolorze nadwozia, falistej itp.

Różne rodzaje wyposażenia pozwalają na wybór okładziny samochodowej w postaci pojedynczej części lub kompletu dla wszystkich standardowych części (plus instrukcja montażu oraz specjalna taśma dwustronna do prac montażowych). Oczywiście najlepszą opcją byłoby rozwiązanie złożone, jednak jako osobny element listwa na klapę bagażnika będzie wyglądać dość harmonijnie i atrakcyjnie.

Podszewka bagażnika lub klapy - duże w małych

Ten dodatek służy zarówno jako modna dekoracja, jak i praktyczny element zewnętrznego tuningu. Dlaczego ten szczegół jest przydatny?

  • odróżnia samochód od ogólnej masy innych.
  • przyciąga uwagę użytkowników dróg i obserwatorów. Zdaniem ekspertów znacznie zmniejsza to ryzyko różnych wypadków.
  • uszczelnione mocowanie pomaga chronić karoserię przed zarysowaniami, rdzą i odkształceniami.
  • wizualnie wyróżnia tablicę rejestracyjną w każdym świetle i chroni ją przed destrukcyjnymi wpływami o różnym charakterze (atmosferycznym, mechanicznym, chemicznym itp.).
  • może pomóc ukryć ślady instalacji iluminacji liczbowej.

Jak widać nakładka nad numerem na bagażniku auta nie jest taka prosta, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Najlepsza oferta kauczuków na rynku krajowym

Firma DDAudio na bieżąco śledzi światowe trendy w dziedzinie tuningu, aby nasi klienci zawsze mogli otrzymać najnowszą produkcję samochodów bez opóźnień i bez pośredników. Nasza strona internetowa stale poszerza i tak już duży asortyment wykładzin samochodowych. Stylowy i nowoczesny dodatek stanie się prawdziwym prezentem dla Twojego „walczącego przyjaciela” i na długo zachwyci Ciebie i Twoją rodzinę spektakularnym widokiem w strumieniu samochodów lub na parkingu. Pośpiesz się, aby przestudiować rodzaje i środki ochrony oferowane przez nasze zasoby i dokonać właściwego wyboru na korzyść niezawodnego i niedrogiego zakupu. Nakładka na klapę bagażnika od DDAudio to najlepsza rekomendacja dla troskliwego kierowcy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów