Nakładki na uchwyty (2 szt. stal.) Audi TT 1999-2015

Artykuł: car2770uz
4.5/5 Głosów: 8
cena 102 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 7-14 dni
Zobacz analogi

Cechy Nakładki na uchwyty (2 szt. stal.) dla Audi TT 1999-2015

Data wysłania: 09.02.2023
Materiał: Stal nierdzewna
Typ zabudowy: Jest samoprzylepna
Artykuł: car2770uz
Kategoria towaru:

Opinie Nakładki na uchwyty (2 szt. stal.) dla Audi TT 1999-2015

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Różne pakiety chromowane do tuningu samochodów od dawna cieszą się popularnością wśród prawdziwych entuzjastów samochodów. Chociaż niektórzy kierowcy wręcz przeciwnie, nie rozumieją, dlaczego są potrzebni. Więc spróbujemy to nieco wyjaśnić.

Dlaczego potrzebujesz nakładek na klamki?

Przede wszystkim oczywiście do dekoracji zewnętrznej części auta – tak, aby Twój AUDI TT wyróżniał się na drodze wśród innych aut i przyciągał podziwiające spojrzenia.

Po drugie, dla ochrony. Chromowane nakładki na uchwyty są w stanie ochronić zwykłą część maszyny przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami środowiskowymi.

Te elementy tuningowe oczywiście nie zastępują klamek drzwiowych, ale są po prostu mocowane na nich. Wykonane są ze stali, która jest całkowicie odporna na korozję, a na ich wierzch nakłada się kilka warstw chromu przy użyciu specjalnej technologii, która zapewnia niesamowitą głębię połysku. Montaż odbywa się za pomocą dwustronnej taśmy samoprzylepnej dołączonej do zestawu.

A jeśli chcesz kupić pokrowce na klamki do AUDI TT (Audi) w najniższej cenie na Ukrainie, to właśnie trafiłeś na właściwą stronę. Gwarantujemy, że nigdzie nie znajdziesz lepszej oferty.

(W zestawie 2 podkładki OMSA (OMSA), które są instalowane na przednich drzwiach)

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów