Deflektor przedniej szyby

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: cpf008
Hurtowe ceny
3.74/5 Głosów: 27
cena 680 PLN
-
+
Osłona przedniej szyby jest...
Osłona przedniej szyby jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych akcesoriów. W zestawie elementy mocujące, ramka, deflektor. Rama mocowana jest do korpusu za pomocą mocowań. Następnie instalowana jest sama osłona przeciwsłoneczna

Owiewki przedniej szyby ... Ktoś powie, że to dodatkowa część do auta i będzie na swój sposób. Wielu kierowców nigdy nie korzystało z tego akcesorium i nawet nie myślało o zainstalowaniu go w samochodzie, a zatem nie odczuwało takiej potrzeby. Tak, takie podejście ma prawo istnieć, jak zresztą każde inne. Tym, którym nie jest obce dążenie do doskonałości, modernizacji, eksperymentu, nie będzie zbędne poznanie wszystkich możliwości, niuansów i zalet, jakie zapewniają osłony samochodowe.

Owiewki szyby przedniej - „za” i „przeciw”

Podobnie jak w wielu przypadkach auto-tuningu, montaż osłony przeciwsłonecznej może wiązać się zarówno z pozytywnymi skutkami, jak iz negatywnym wpływem na niektóre cechy Twojego samochodu.

Główne zalety owiewki przedniej szyby to:

  • ochrona przed światłem słonecznym;
  • ochrona górnej części szkła przed kamieniami i drobnymi przedmiotami;
  • utrudnianie przepływu deszczu lub śniegu;
  • możliwość zamontowania dodatkowego oświetlenia.

Specjalnie dla sceptyków i ze względu na obiektywizm zwrócimy uwagę na niektóre wady tego urządzenia.

  • W większości przypadków samochód jest mechanizmem wyważonym z punktu widzenia jego aerodynamiki. Dlatego instalacja dodatkowych elementów może zaburzyć tę równowagę, co ostatecznie wpływa na moc i zużycie paliwa.
  • W przypadkach, gdy montaż deflektora odbywa się za pomocą połączeń śrubowych, mogą powstać warunki do zniszczenia powłoki malarskiej i lakierniczej oraz wystąpienia korozji.
  • Zwiększenie oporu i przekierowanie przepływu powietrza może generować dodatkowy hałas.

Warto podkreślić, że wskazane negatywne właściwości są charakterystyczne przede wszystkim dla prymitywnych i rzemieślniczych egzemplarzy przyłbic. W produktach renomowanych producentów czynniki te są zminimalizowane, a ich realny wpływ nie osiąga znaczących proporcji.

Jak wybrać i gdzie kupić deflektory

Geometria, miejsce montażu, sposób montażu, wzory i kolory zależą od gustu, preferencji i modelu pojazdu. Zasadniczo marki dostępne na rynku oferują gotowe zestawy do określonej marki i serii maszyn. Obejmują również narzędzia instalacyjne. Tak więc procedura instalacji owiewki przedniej szyby nie zajmuje dużo czasu i wysiłku.

Mówiąc o owiewkach przedniej szyby, nie sposób nie wspomnieć o ich osobnej kategorii, czyli płaszczach przeciwdeszczowych. Fundusze te są umieszczane z boku po obu stronach szyby. Ich zadaniem, oprócz estetycznej strony problemu, jest odprowadzenie wody lub mokrego śniegu ze strefy działania „wycieraczek” i zapobieganie przedostawaniu się ich dodatkowych objętości na boczne szyby. Tym samym ich obecność poprawia widoczność kierowcy w płaszczyźnie czołowej, na boki oraz w lusterkach wstecznych przy złej pogodzie.

Osłonę przeciwsłoneczną i płaszcze przeciwdeszczowe lepiej kupić w sprawdzonym miejscu, gdzie zaoferowana zostanie szeroka gama wzorów i form stylistycznych produktów, a także maksymalny zakres usług, które sprawią, że zakup będzie prosty i pożądany. A takie miejsce jest znane - to sklep internetowy DDAudio. Znajdziesz tutaj wszystkie rodzaje i zestawy akcesoriów samochodowych, których zastosowanie przekroczy wszelkie Twoje oczekiwania.

Widząc swojego „przyjaciela” w nowym wyglądzie i czując wszystkie zalety owiewki przedniej szyby, już nigdy nie będziesz kwestionować potrzeby tej części. A jego zamówienie i zakup na stronie DDAudio tylko wzmocni Twoją chęć do dalszego i dalszego ulepszania wyglądu i wnętrza Twojego samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych