Auto daszek

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Artykuł: cpf008
Hurtowe ceny
3.74/5 Głosów: 27
cena 680 PLN
-
+
Osłona przedniej szyby jest...
Osłona przedniej szyby jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych akcesoriów. W zestawie elementy mocujące, ramka, deflektor. Rama mocowana jest do korpusu za pomocą mocowań. Następnie instalowana jest sama osłona przeciwsłoneczna

Często w strumieniu samochodów można spotkać znajomą markę i nie rozpoznać jej od pierwszego wejrzenia. Wydawałoby się, że te same kształty i linie, ale coś jasnego, chwytliwego, atrakcyjnego tworzy niezwykły wizerunek i styl samochodu. Wystarczy mały dotyk, drobiazg może zmienić i podkreślić wszystkie jego zalety. Daszki samochodowe to właśnie takie akcesoria. A ci, którzy zdecydują się na zakup, będą mieli tysiąc razy rację. Ponadto w sklepie internetowym DDAudio znajdziesz to, czego potrzebujesz, co jak najbardziej oddaje Twój charakter i przyciąga estetycznie.

Osłony samochodowe są niezbędnym dodatkiem

Piękno i design są oczywiście dobre, ale co jeszcze jest powodem konieczności zamontowania deflektora na przedniej szybie? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie. Przede wszystkim nie jest elementem dekoracyjnym, a funkcjonalnym, ułatwiającym życie kierowcy i chroniącym samochód. Do jego głównych zadań należy:

  • zapobieganie oślepianiu przez kierowcę ochrona przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych - oczywiście nie we wszystkich przypadkach, ale tylko pod pewnym kątem w stosunku do położenia słońca, niemniej osłona spełnia swoją rolę w zapobieganiu oślepianiu i ochronie oczu;
  • redukcja przegrzania wnętrza - ten element tuningowy zapobiega nagrzewaniu się wewnętrznych powierzchni samochodu, zmniejszając tym samym szkodliwy wpływ na tapicerkę, przednie siedzenia i elementy wnętrza; przyczynia się również, choć nieznacznie, do słabszego nagrzewania powietrza wewnątrz kabiny;
  • ochrona przed olśnieniem w obecności dodatkowego oświetlenia - efekt ten występuje w przypadku montażu urządzeń oświetleniowych na krawędzi dachu samochodu (w przypadku bagażnika trudno o inną opcję montażu elementów oświetleniowych);
  • zapobieganie skutkom opadów atmosferycznych - dzięki deflektorowi uzyskuje się zmniejszenie objętości wody lub wilgoci spadającej na przednią szybę, co nieco poprawia widoczność przy złej pogodzie;
  • ochrona przed wnikaniem brudu, kamieni, okruchów na szybę - w ten sposób można zmniejszyć ryzyko uszkodzenia określonego obszaru szyby, a także zapobiec utracie widoczności na skutek zabrudzenia czy przyczepności ciał obcych.

Być może efektywność we wszystkich tych czynnikach nie będzie tak duża, jak byśmy chcieli, ale nawet w takiej formie sprawi, że jazda będzie bardziej komfortowa i bezpieczna.

Rodzaje i formy owiewki przedniej szyby

Podobnie jak wiele akcesoriów, osłony samochodowe występują w różnych modelach i wzorach. To, który z nich jest bardziej odpowiedni dla Twojego samochodu, zależy od Ciebie, no cóż, a jeśli masz wątpliwości, warto szczegółowo zapoznać się z asortymentem w zasobach internetowych DDAudio lub zasięgnąć porady naszych specjalistów, którzy zawsze chętnie pomogą w nawigacji dostępna nomenklatura.

Najczęściej producenci produkują osłony samochodowe do konkretnego modelu pojazdu. Chociaż na rynku można również znaleźć uniwersalne produkty odpowiednie dla różnych marek maszyn o określonym standardowym rozmiarze. W ogólnym asortymencie materiałów do produkcji owiewek do szyb, które decydują o ich właściwościach i charakterystyce, najbardziej „popularne” są tworzywa sztuczne, pleksi i włókno szklane. Ten ostatni wyróżnia się odpowiednio największą wytrzymałością i trwałością, a koszt wytworzonych na ich bazie towarów jest najwyższy.

Strukturalnie osłony samochodowe są reprezentowane przez kilka rodzajów produktów. Zasadniczo wszystkie różnice dotyczą sposobu mocowania i projektu akcesorium. Jego instalację można przeprowadzić w następujących podstawowych odmianach:

  • na ramie w postaci rury, która kopiuje kontury urządzenia;
  • na uniwersalnych wspornikach dostosowanych do różnych modeli samochodów;
  • na specjalnej taśmie.

Jeśli chodzi o dekoracyjną formę, styl i oryginalność, producenci nie mają tu ograniczeń, dlatego w sieci detalicznej można znaleźć najróżniejsze, nieco identyczne, ale nieco odmienne od owiewek przedniej szyby. Wszystko zależy tylko od twojego gustu i chęci wyboru najbardziej odpowiedniej rzeczy dla ukochanej.

To właśnie tymi względami kierują się pracownicy sklepu internetowego DDAudio przy kształtowaniu asortymentu sprzedawanych produktów i polecaniu ich klientom. Fachowe doradztwo, usprawniony schemat pracy, wygodna obsługa i elastyczny system pracy wyróżniają działania naszej firmy w zakresie internetowej sprzedaży towarów tuningowych. Jeśli więc zdecydowałeś się już na zakup osłony samochodu, nie wahaj się, lepiej wybrać znaną kombinację liter DDAudio i zanurzyć się w niekończącym się świecie niezbędnych akcesoriów samochodowych.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych