Nakładka na maskę

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary

Pora przedstawić klientom i odwiedzającym firmę na stronie DDAudio taki produkt z branży autotuningu, jak deflektor na maskę pojazdu. Co to jest i czemu służy, postaramy się wyjaśnić niedoświadczonemu konsumentowi i wszystkim, którzy to robią pierwsze kroki w kierunku dodatkowego wyposażenia i wykończenia swojego „żelaznego konia”. Rozważmy osobno jeden z jego typów przeznaczonych do montażu na masce samochodu.

Owiewka maski - co to jest?

Ściśle mówiąc, deflektor jest konstrukcją ochronną wykonaną z tworzywa sztucznego lub stopu i zainstalowaną w określonym miejscu na zewnątrz pojazdu. Może to być maska, tylne i boczne szyby, reflektory. W zależności od wykonania mogą mieć różne kształty, kolory i sposoby montażu.

„Fly swatter” - tak nazwali profesjonalny deflektor, umieszczony na masce samochodu. Jest zamontowany z przodu i jest widoczny z daleka na drogach miejskich i autostradach. Zaokrąglone kształty i matowy połysk z pewnością przyciągną wzrok „kolegów z warsztatu samochodowego” i wszystkich koneserów piękna. Jednak piękno i wygląd nie wyczerpują funkcjonalnego celu tego użytecznego szczegółu.

Zgodnie z metodą instalacji urządzenia te są podzielone na typy:

  • z wewnętrznym zapięciem;
  • z mocowaniem zewnętrznym;
  • łączny.

Z reguły konstrukcja produktów zapewnia szczelinę między deflektorem a okapem, co zapobiega gromadzeniu się brudu i zapobiega uszkodzeniu osłony maski.

Cel i funkcje „muchy swatter”

Zanim zaczniesz wybierać owiewkę do maski, zadaj sobie pytanie, czy w ogóle jest taka potrzeba. Tak, w podejściu do wyposażenia auta są zwolennicy minimalizmu i takim tuningiem najprawdopodobniej nie będą zawracać sobie głowy. I taka opinia ma prawo istnieć, ale nasze doświadczenie, a także praktyka użytkowania tej części samochodowej przez naszych klientów, sugeruje coś innego.

Czym więc jest utylitarny składnik samochodowej „opaski na muchy”? Oto główne argumenty przemawiające za używaniem deflektora maski:

  1. Ochrona przedniej szyby samochodu przed uszkodzeniem w wyniku wniknięcia małych kamieni i ciał stałych;
  2. Zapobieganie zarysowaniom i ścieńczeniu warstwy lakieru w wyniku kontaktu z cząstkami ściernymi;
  3. Utrzymanie przodu pojazdu w czystości poprzez zapobieganie kontaktowi z brudem, kurzem, gruzem, owadami;
  4. Osłabienie wpływu czynników meteorologicznych (deszcz, śnieg, grad) na widoczność i widoczność kierowcy;
  5. Zwiększenie dynamicznych charakterystyk ruchu samochodu poprzez przekierowanie przepływu powietrza;
  6. Poprawa właściwości estetycznych nadwozia i wyglądu zewnętrznego wyposażenia.

Cechy instalacji deflektora maski

Ogólnie rzecz biorąc, instalacja „odrzutnika na muchy” nie stwarza żadnych trudności. Niemniej jednak znajomość pewnych niuansów pomoże uniknąć niepotrzebnych błędów i błędnych obliczeń. Konieczne jest zastrzeżenie, że uniwersalizm nie jest nieodłącznym elementem tego rodzaju towarów; dla każdej marki samochodu stosuje się własny deflektor, który uwzględnia wszystkie jego cechy konstrukcyjne.

Jeśli mówimy o ogólnym schemacie instalacji, nie zastanawiając się nad konkretną modyfikacją i sposobem mocowania, polega to na wykonaniu kilku prostych operacji. Przede wszystkim jest to oczyszczenie powierzchni okapu z brudu i przygotowanie do montażu. Następnie za pomocą klipsów i łączników (śrub lub wkręty samogwintujące) poprzez otwory w uszczelkach gumowych i deflektorach (w niektórych przypadkach w postaci uch) mocowanie mocowane jest na powierzchni okapu.

Owiewka maski - profesjonalna rekomendacja

DDAudio poleca tylko odpowiednie akcesoria samochodowe dla Twojego czterokołowego przyjaciela. Owiewki maski są jednym z nich. Znajdziesz u nas towary do samochodów wszystkich producentów i marek, misterne kształty i wzory, szeroką paletę kolorów i odcieni. Kupowanie specjalnych akcesoriów w naszym sklepie internetowym to opłacalne, wygodne i niezawodne wydawanie pieniędzy na własny komfort i ochronę samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych