Tuning busów

Towary

Na dzień dzisiejszy, bardzo aktywnie wykorzystują samochody dostawcze do przewozu niewielkiej ilości pasażerów. Oprócz tego, minibus zasługuje na wysoką ocenę, dzięki swojej wysokiej wydajności i poziomu bezpieczeństwa.

Każdy kierowca starać się stworzyć oryginalny i stylowy wygląd do swojego samochodu, minibus nie jest wyjątkiem. Najczęściej tuning busów obejmuje: wymianę okuć i optyki, zwierzęta siłowych zestawów narzędzi i klimat w samochodzie, a także i inne dodatki.

Akcesoria do tuningu busów

Tuning busów - to żmudna praca, która wymaga dużo czasu i wyobraźni. Ale dzięki tuningu można zrobić swoje auto wyłącznym i nie podobny do innych.

Nasz sklep internetowy oferuje ogromny wybór części do tuningu busów:

  • orurowanie i przednia osłona pomogą dodatkowo zabezpieczyć przednią część nadwozia auto podczas kolizji lub jazdy w terenie;
  • progi boczne pozwolą wygodnie usiąść w salonie pasażerom, a także ochroni boczną część nadwozia w razie wypadku;
  • klimatyzacja na dachu auto zrobi długą podróż jest komfortowa, świetnie sprawdzi się w czasie upałów;
  • nakładki na klamki, lusterka, drzwi i inne części ciała sprawi, że konstrukcja samochodu wyjątkowy i elegancki, a dodatkowo, aby chronić karoserię przed zadrapaniami i uszkodzeniami;
  • dywaniki pomogą wygodnie i szybko posprzątać śmieci w salonie auto, a także nadać mu dodatkowego komfortu i przytulności.

Te i inne akcesoria do tuningu busów w Polsce można kupić w przystępnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów