Tuning busów

Towary
Nakładki na lusterko boczne auto Mercedes Sprinter W901
Artykuł: car0093
4.18/5 Głosów: 17
cena 162 PLN
-
+
Osłony lusterek bocznych au...
Osłony lusterek bocznych auta wykonane są z bardzo wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa ABS. Na akcesoria samochodowe nakładana jest chromowana powłoka, która nie boi się światła ultrafioletowego, ani drogich odczynników, ani mycia wysokociśnieniowego. W zestawie 2 klocki wyłącznie do tuningu Mercedesa Sprintera W901 wszystkich roczników modelowych. Produkcja - Carmos, Turcja
Fiat Ducato 2006↗ Osłony lusterek (2 szt, plastik)
Artykuł: car7095
4/5 Głosów: 8
cena 186 PLN
-
+
Lusterka tuningowe reprezen...
Lusterka tuningowe reprezentowane są przez bardzo wytrzymałe plastikowe podkładki. Górna część części samochodowych jest chromowana w kilku warstwach, co gwarantuje odporność na kolor i połysk. Zestaw - 2 szt.

Na dzień dzisiejszy, bardzo aktywnie wykorzystują samochody dostawcze do przewozu niewielkiej ilości pasażerów. Oprócz tego, minibus zasługuje na wysoką ocenę, dzięki swojej wysokiej wydajności i poziomu bezpieczeństwa.

Każdy kierowca starać się stworzyć oryginalny i stylowy wygląd do swojego samochodu, minibus nie jest wyjątkiem. Najczęściej tuning busów obejmuje: wymianę okuć i optyki, zwierzęta siłowych zestawów narzędzi i klimat w samochodzie, a także i inne dodatki.

Akcesoria do tuningu busów

Tuning busów - to żmudna praca, która wymaga dużo czasu i wyobraźni. Ale dzięki tuningu można zrobić swoje auto wyłącznym i nie podobny do innych.

Nasz sklep internetowy oferuje ogromny wybór części do tuningu busów:

  • orurowanie i przednia osłona pomogą dodatkowo zabezpieczyć przednią część nadwozia auto podczas kolizji lub jazdy w terenie;
  • progi boczne pozwolą wygodnie usiąść w salonie pasażerom, a także ochroni boczną część nadwozia w razie wypadku;
  • klimatyzacja na dachu auto zrobi długą podróż jest komfortowa, świetnie sprawdzi się w czasie upałów;
  • nakładki na klamki, lusterka, drzwi i inne części ciała sprawi, że konstrukcja samochodu wyjątkowy i elegancki, a dodatkowo, aby chronić karoserię przed zadrapaniami i uszkodzeniami;
  • dywaniki pomogą wygodnie i szybko posprzątać śmieci w salonie auto, a także nadać mu dodatkowego komfortu i przytulności.

Te i inne akcesoria do tuningu busów w Polsce można kupić w przystępnych cenach w naszym sklepie internetowym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.