Przednie reflektory

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Przednie reflektory w samochodzie są jak drugie oczy. Nie możesz bez nich iść w nocy lub we mgle, bo to prawie samobójstwo. Reflektory robocze są wymagane przez przepisy ruchu drogowego. Od ich jakości zależy komfort jazdy w warunkach słabej widoczności.

Elementem stylistycznym są także reflektory samochodowe. Przyciągają uwagę i dodają werwy, zwłaszcza jeśli jest to nowoczesna optyka soczewkowa z lampami LED.

Każdy pojazd ma własną konfigurację reflektorów. Aby ułatwić sobie proces wymiany, kupuj tylko reflektor pasujący do marki samochodu. Można to łatwo zrobić za pomocą systemu doboru komponentów na stronie sklepu internetowego DDaudio.

Można poprawić jakość oświetlenia drogowego w ciemności, a jednocześnie nadać indywidualności wyglądowi samochodu, wykorzystując optykę tuningową. Nasza oferta obejmuje zarówno tradycyjną optykę odbłyśnikową, jak i soczewkową optykę do lamp ksenonowych. Szczególnie efektownie prezentują się reflektory z elementami LED. Wyróżnia je oryginalny design oraz doskonała jakość blasku. Elementy LED charakteryzują się wysokim strumieniem świetlnym przy niskim zużyciu energii, co jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów elektrycznych. Zamontuj nowe dostrojone reflektory, a zapewnisz wysokiej jakości oświetlenie drogi za pomocą uchwytu za ramię i bez oślepiania pojazdów z przeciwka.

Jak kupić reflektory w Kijowie

Aby kupić reflektor do swojego samochodu, wykonaj kilka prostych czynności. W oknie „kategorie strojenia” wybierz sekcję „optyka” i podsekcję „reflektory”. Następnie wskaż markę, rok produkcji iz listy ofert wybierz i zamów model spełniający Twoje wymagania. Na przykład reflektory Toyoty LC 150 Prado są dostępne w kilku wersjach, w tym z soczewkami i optyką LED. Różnice w konstrukcji i zastosowanych elementach emitujących światło prowadzą do różnych cen produktów.

Zamówienia na terenie całej Ukrainy wysyłamy przewoźnikami drogowymi natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Wszystkie produkty prezentowane na naszej stronie są w magazynie, więc dostawa jest bardzo szybka.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów