Optyka

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Optyka do samochodów

Optyka samochodowa to nie tylko sposób na spersonalizowanie projektu Twojego żelaznego przyjaciela, ale także sposób na poprawę jakości ruchu w warunkach słabej widoczności. W tym celu autooptykę zastępuje się bardziej nowoczesną i mniej energochłonną. Ta sama procedura staje się niezbędną koniecznością, jeśli z jakiegoś powodu elementy świetlne są niesprawne.

Oryginalna optyka na aucie dostarczana jest w paczce z nazwą marki samochodu tj. produkowany pod marką producenta, który odpowiada za jego jakość i trwałość. Wszystkie inne typy są produkowane przez przedsiębiorstwa pod własną marką, chociaż pod względem parametrów technicznych w niczym nie ustępują oryginałowi.

Wybierając optykę samochodową, kieruj się marką swojego samochodu i rokiem produkcji. Producenci produkują reflektory w ścisłej zgodności z geometrią miejsca instalacji, dzięki czemu można szybko wymienić uszkodzony element oświetleniowy na nowy. Jeśli chcesz ulepszyć istniejący sprzęt, lepiej skontaktować się z wyspecjalizowanym warsztatem.

Jak kupić optykę do samochodu w Kijowie

W asortymencie sklepu internetowego DDaudio znajdziesz reflektory, tylne światła, podświetlane listwy, kierunkowskazy i światła przeciwmgielne do różnych modeli. W zależności od konstrukcji i rodzaju lamp dostępne są autooptyki refleksyjne i soczewkowe. W pierwszej formie stosowane są halogenowe źródła światła, w drugiej ksenonowe.

Lampy halogenowe są niedrogie, jest to najczęstszy typ. Dają blask żółtawego odcienia, ponieważ żarówka lampy jest wypełniona oparami bromu lub jodu. Lampy ksenonowe są droższe, ich wnętrze wypełnione jest gazem obojętnym i daje równomierne białe światło porównywalne ze światłem dziennym. Przy tej samej mocy lampa ksenonowa ma znacznie większy strumień świetlny w porównaniu z lampą halogenową. Zarówno te, jak i inne zostały zaprojektowane tak, aby strumień świetlny nie oślepiał nadjeżdżających samochodów.

Najnowocześniejsza i najdroższa optyka działa na diodach LED. Ich zaletą jest minimalne zużycie energii przy wysokim strumieniu świetlnym i długiej żywotności. Są też wady: jeśli jeden element świetlny ulegnie awarii, cały reflektor będzie musiał zostać wymieniony, ponieważ konstrukcyjnie wszystkie elementy LED są zmontowane na jednej płycie i nie można ich wymienić pojedynczo. Ale pod względem oświetlenia drogi w nocy i bezpieczeństwa ruchu, a także wysokiej efektywności energetycznej, reflektory LED mają niezaprzeczalną zaletę.

W katalogu naszego sklepu znajdziesz wszystkie powyższe opcje. Posiadamy optykę do samochodów różnych marek i lat produkcji w najlepszej cenie na Ukrainie. Nasz katalog jest bardzo wygodny w użyciu: wystarczy podać nazwę, rok wydania i wybrać kategorię towarów.

Przewoźnik odpowiada za dostarczenie Twoich zamówień, jego koszt uzależniony jest od kwoty zakupu oraz odległości. Wszystkie towary wysyłamy szybko, ponieważ wszystko jest w naszych magazynach.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów