Optyka

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Produkt uniwersalny
Artykuł: dd16149
Hurtowe ceny
4.18/5 Głosów: 11
cena 58 PLN
-
+
BMW, Toyota pozostawione w...
BMW, Toyota pozostawione w magazynie
Światła z drzwi w ofercie Toyoty
Produkt uniwersalny
Artykuł: dd16149
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 58 PLN
-
+
BMW, Toyota pozostawione w...
BMW, Toyota pozostawione w magazynie

Optyka do auto

Optyka samochodowa to nie tylko sposób na spersonalizowanie projektu żelaznego przyjaciela, ale także sposób na poprawę jakości ruchu w warunkach słabej widoczności. W tym celu wymieniają optykę samochodową na nowocześniejszą i mniej energochłonną. Ta sama procedura staje się niezbędna, jeśli z jakiegoś powodu elementy świetlne są niesprawne.

Oryginalna optyka na samochód dostarczana jest w opakowaniu z nazwą marki auta tj. produkowane pod marką producenta, który odpowiada za jego jakość i trwałość. Wszystkie inne typy są produkowane przez przedsiębiorstwa pod własnym znakiem towarowym, chociaż pod względem parametrów technicznych nie są w żaden sposób gorsze od oryginału.

Wybierając optykę samochodową, kieruj się marką swojego samochodu i rokiem produkcji. Producenci produkują reflektory ściśle według geometrii miejsca montażu, dzięki czemu można szybko wymienić uszkodzony element oświetlenia na nowy. W przypadku chęci ulepszenia posiadanego sprzętu lepiej skontaktować się ze specjalistycznym warsztatem.

Jak kupić optykę do samochodu w Kijowie

W sklepie internetowym DDaudio znajdziesz reflektory, tylne światła, podświetlane listwy, wzmacniacze oraz światła przeciwmgielne do różnych modeli. W zależności od konstrukcji i rodzaju lamp istnieje autoptyka refleksyjna i soczewkowa. W pierwszym typie wykorzystano halogenowe źródła światła, w drugim ksenon.

Żarówki halogenowe są tanie i są najbardziej powszechnym rodzajem. Dają żółtawą poświatę, ponieważ żarówka lampy jest wypełniona parami bromu lub jodu. Lampy ksenonowe są droższe, ich wnętrze wypełnione jest gazem obojętnym i dają równomierne białe światło porównywalne ze światłem dziennym. Przy tej samej mocy lampy ksenon ma znacznie wyższy strumień świetlny w porównaniu z lampą halogenową. Oba są zaprojektowane tak, aby strumień światła nie oślepiał nadjeżdżających samochodów.

Najnowocześniejsza i najdroższa optyka samochodowa współpracuje z diodami LED. Ich zaletą jest minimalne zużycie energii przy wysokim strumieniu świetlnym i długiej żywotności. Są też wady: jeśli jeden element świetlny ulegnie awarii, cały reflektor będzie musiał zostać wymieniony, ponieważ strukturalnie wszystkie elementy LED są zmontowane na jednej płycie i nie można ich wymienić po kawałku. Ale z punktu widzenia oświetlenia drogi w nocy i bezpieczeństwa ruchu, a także wysokiej efektywności energetycznej, reflektory LED mają niezaprzeczalną zaletę.

W katalogu naszego sklepu znajdziesz wszystkie powyższe opcje. Posiadamy optykę do samochodów różnych marek i lat produkcji w najlepszej cenie na Ukrainie. Nasz katalog jest bardzo wygodny w użyciu: wystarczy wskazać nazwę, rok wydania i wybrać kategorię towaru.

Za dostarczenie Twojego zamówienia odpowiada przewoźnik, jego koszt uzależniony jest od kwoty zakupu i odległości. Wszystkie towary wysyłamy niezwłocznie, ponieważ wszystko jest w naszych magazynach.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych