Tylne światła

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Tylne światła w samochodzie

Tylne światła samochodów to ta sama obowiązkowa część optyki samochodowej, jak i reflektory . Pod pewnymi względami mają podobny cel, ale są też istotne różnice. Przede wszystkim tylne światła są sposobem informowania innych użytkowników drogi o zamiarach i działaniach poprzedzającego pojazdu. Za pomocą świateł hamowania, kierunkowskazów i świateł postojowych informujemy kierowców jadących za nami samochodów, że hamujemy lub skręcamy, sygnalizujemy naszą obecność na drodze.

Konstrukcja tylnych świateł zależy od modelu samochodu, ale muszą się w nim znaleźć następujące elementy:

  • kierunkowskaz (pomarańczowy);
  • światło hamowania (czerwone);
  • światła pozycyjne (przeważnie czerwone).

W droższych modelach stosowany jest dodatkowy sygnał zwrotny. Emituje białe światło i ma za zadanie informować, że pojazd porusza się do tyłu, a także oświetlać jezdnię z tyłu. Jest to szczególnie wygodne, gdy trzeba zawrócić lub cofnąć się w warunkach słabej widoczności, a także podczas korzystania z kamery cofania.

Tylne światła są zawsze sprzedawane w parach, na lewą i prawą stronę. Wynika to z cech konstrukcyjnych, których nie można zamienić. Ponadto przy dłuższej pracy lamp zmniejsza się ich strumień świetlny. Konieczne jest zastąpienie obu elementów świetlnych, aby świeciły z tą samą mocą.

Jak kupić tylne światła w Kijowie?

Sklep internetowy DDaudio pomoże Ci wybrać nowoczesną optykę samochodową do naprawy lub tuningu samochodu. W naszej ofercie znajdują się reflektory przednie i tylne do wielu modeli o różnych wzorach.

Żarówki lodowe lub tylne światła LED są pożądane ze względu na ich doskonały blask i długą żywotność. Wyróżniają się niskim zużyciem energii i oryginalnym designem. Z ich pomocą pojazd nabiera cech osobowości. Diody LED umieszczone są wewnątrz obudowy na specjalnej płytce drukowanej, co umożliwia symulację wzoru geometrycznego. W rezultacie mamy szeroką gamę projektów optyki tylnej.

Aby zamówić zestaw optyki z dostawą na Ukrainę, należy wybrać markę pojazdu, rok produkcji oraz kategorię tuningową. Z oferowanego asortymentu wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i naciśnij przycisk „kup”. Niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty (i można to zrobić w dowolnej dogodnej dla Ciebie formie) wysyłamy towar do wysyłki. Wszystkie produkty są na stanie, dzięki czemu dostroisz optykę w jak najkrótszym czasie i po korzystnej cenie. Ciesz się swoim wyborem!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów