Orurowanie i podnóżki

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Każdy właściciel SUV-a wie, że bardzo ważna jest ochrona pojazdu przed uszkodzeniem. Jeśli ciągle napotykasz różne przeszkody terenowe, zestaw zasilający jest czymś, bez czego nie możesz się obejść.

Warto zaznaczyć, że niezawodnie ochroni on karoserię auta, ze względu na to, że przyjmuje cios. Taka ochrona nie tylko ochroni Cię przed wstrząsami, ale także pozwoli zaoszczędzić pieniądze w przypadku konieczności naprawy.

Główne cechy zestawu zasilającego:

  • chroni zderzak podczas uderzenia w drzewo i inne przeszkody, które można znaleźć w terenie;
  • z łatwością wytrzymuje podnoszenie za pomocą podnośnika;
  • zestaw body ma specjalne miejsce do zainstalowania wciągarki lub innej optyki;
  • ma dobre oczy do holowania;
  • ma dobrą ochronę przed korozją;
  • wygląda estetycznie na SUV-ie.

Każdy szuka sposobu, aby jego samochód był jeszcze bardziej niezawodny, bezpieczny i funkcjonalny. Tylne nadkola zapewnią niezawodną ochronę przed drobnymi uszkodzeniami i nadadzą samochodowi atrakcyjny masywny efekt. Specjalne stopnie boczne ułatwiają dostęp do wnętrza SUV-a lub autobusu.

Przednie zestawy zasilające

Masywna konstrukcja zderzaka elektrycznego do SUV-a lub pickupa wykonana jest z jednego arkusza, który ma możliwość wyginania się do pożądanego kształtu. Wiadomo, że im mniej spoin w danym typie konstrukcji, tym jest on bardziej niezawodny i trwały. Warto również zauważyć, że spawanie nie koroduje częściej niż lity metal.

W górnej części przedniego zderzaka jest zwykle przyspawany kangarin, który zakrywa chłodnicę, a także często chroni reflektory. Ponadto kangur pomoże ci z łatwością poruszać się po bezdrożach i pokonywać krzewy i małe drzewa. Aby zapewnić przednie zabezpieczenie samochodu, wysokość kangaryny powinna nieznacznie wystawać poza maskę.

Zderzak zapewni niezawodną tylną ochronę przodu samochodu podczas uderzania w nierówności, pniaki, kamienie i inne przeszkody, które można znaleźć w terenie. Najczęściej zestaw zasilający jest wyposażony w specjalne podparcie platformy dla wyciągarki lub gniazda zębatkowego.

Zestawy zasilania bocznego

Aby zabezpieczyć boczne części SUV-a, zainstalowane są specjalne listwy progowe. Progi boczne nie tylko pełnią funkcję ochronną, ale również wspomagają, gdy pojazd musi zostać podniesiony z boku. Muszą być wykonane z wytrzymałego materiału, który wytrzyma duży stres. Aby osiągnąć tę funkcję, boczny zestaw nadwozia, a także przedni, jest przymocowany do części napędowych SUV-a. Od ochrony skrzydeł nie jest wymagana duża siła, dlatego po prostu mocuje się ją do kangaryny i progów.

Instalacja zestawów zasilających

Dopasowanie zestawu do karoserii jest bardzo ważną częścią przygotowania samochodu do przygody w terenie. Należy zauważyć, że elementy mocy zestawu karoserii nie tylko chronią SUV przed uszkodzeniem, ale także uzupełniają go ogromną liczbą zalet. W przypadku, gdy SUV przygotowuje się do długiej jazdy w terenie, pomożemy Ci wybrać odpowiedni zestaw karoserii i zamontować go niezawodnie i skutecznie w przystępnej cenie!

Wiedząc, czym jest zestaw zasilający, możemy w 100% powiedzieć, że jest to niezbędna i ważna część SUV-a. Jest najbardziej skuteczny w przypadku pickupów, które mają oddzielną ramkę w korpusie. Samochody bezramowe nie są przeznaczone do trudnego terenu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem SUV-a lub go masz, pamiętaj o jego ochronie.

Nakładki aluminiowe Maya V2

Dodatkowo dodatkowa ochrona minibusa w postaci kenguryatnika to nie tylko atrakcyjny wygląd Twojego auta, ale także bezpieczeństwo pasażerów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów