Przednia osłona

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Ochrona przedniego zderzaka jest coraz powszechniejsza w pojazdach naszych współobywateli. Trudno ocenić, co jest więcej tutaj - oddanie hołdu trendom mody czy praktycznym kalkulacjom - ale raczej oboje motywują naszych kierowców do wyposażenia swoich „czterech kółek” w ten spektakularny dodatek. W większym stopniu dotyczy to posiadaczy poważnych SUV-ów, minivanów czy pickupów. Niemniej jednak ochrona przedniego zderzaka „Chevrolet Niva” lub „UAZ Patriot” (z dala od najbardziej nieporęcznych i masywnych samochodów) wygląda dość ekologicznie i odpowiednio.

Ochrona przedniego zderzaka - agresja i bezpieczeństwo

Sama nazwa tego elementu strojenia wskazuje na jego przeznaczenie i główne zadanie, do którego wykonania jest przeznaczony. Funkcja ochronna dosłownie przejawia się w całym wyglądzie i konstrukcji tego urządzenia. Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i cechy jego zastosowania, można wyodrębnić główny „obszar odpowiedzialności” kenguryatnika:

  • dodaje zewnętrznej mocy i solidności samochodowi, podkreśla jego status i znaczenie w ruchu ulicznym;
  • chroni reflektory, przedni zderzak, maskę i chłodnicę przed znacznymi uszkodzeniami podczas drobnych kolizji z przeszkodami lub innymi samochodami;
  • zmniejsza siłę uderzenia podczas wypadku (jest to rodzaj amortyzatora, który pochłania główne obciążenie uderzeniowe), co może złagodzić konsekwencje dla kierowcy i pasażerów;
  • statystyki pokazują, że w przypadku zderzenia z pieszym stopień jego obrażeń zmniejsza się w obecności takiego zestawu do body power;
  • dolna kratka z płasko wygiętych rur chroni dolną część nadwozia przed kolizjami z krzakami, kamieniami, krawężnikami.

Jak widać, korzyści z zainstalowania takiego akcesorium mogą być całkiem spore, szczególnie w sytuacjach krytycznych. Na przykład ochrona przedniego zderzaka Toyoty Land Cruiser znacznie obniży koszty napraw po wypadku. Mimo to znacznie łatwiej jest wyrównać lub wymienić kenguryatnik niż naprawiać nadwozie dość drogiego samochodu, zwłaszcza jeśli trzeba wymienić poszczególne konstrukcje.

Cechy konstrukcyjne kenguryatników

Zabezpieczenie zderzaka to konstrukcja ze spawanych i giętych rur poprzecznych i podłużnych, która jest mocowana na częściach nośnych (rama, podłużnice) za pomocą sztywnych łączników. Może tworzyć pojedynczy kontur, składać się z oddzielnych części i zewnętrznie nie połączonych ze sobą elementów. Kenguryatniki mogą mieć różne kształty geometryczne, wzory stylistyczne oraz wysokość pokrycia przodu pojazdu. Wydaje się, że osłona przedniego zderzaka „Suzuki Grand Vitara” to wysoka konstrukcja z dwoma poprzeczkami, między którymi wygodnie umieszczono tablicę rejestracyjną i część chłodnicy.

Kenguryatniki są wykonane z polerowanej stali nierdzewnej firm Cobra, Delta i Schiessler, ale modele tureckie są uważane za najlepsze pod względem kombinacji cena / jakość. Głównym elementem konstrukcji tych urządzeń jest rura o przekroju kołowym o średnicy 48, 60, 80 i 110 milimetrów. Istnieje kilka rodzajów produktów i innych rozmiarów. Większość asortymentu sklepu internetowego DDaudio wykonana jest z rur o następujących parametrach:

  • przednie kenguryatniki - średnica 60 mm, grubość ścianki 1,6 mm;
  • elementy boczne - średnica 70 mm, grubość 1,6 mm.

Niektóre modele mają dodatkowy kontur ochronny na całym froncie „przodu”, wiele z nich ma bogaty, zwarty wygląd, są też dość proste i nieskomplikowane. W szczególności ochrona przedniego zderzaka Renault Logan jest wykonana w bardziej lakonicznych i skromnych formach. Takie produkty tuningowe mogą mieć różne konfiguracje - z zębami lub bez, niskie i wysokie, z „uszami” do reflektorów, z dodatkową optyką itp. Wszystko to daje szerokie możliwości wyboru i wykorzystania akcesoriów samochodowych w Twoim samochodzie.

Kup zestaw zasilający niedrogo iz gwarancją

Osłona zderzaka pełni funkcję ochronną i dekoracyjną - nadaje pojazdowi indywidualności, dodaje połysku i zewnętrznej perfekcji. Wysokiej jakości, sprawdzone przez lata i przez tysiące użytkowników na całym świecie, to akcesorium jest bardzo przydatne na naszych drogach krajowych z dziurami i wysokimi ścianami, a także w warunkach terenowych. W oparciu o jego główny cel - ochronę samochodu i każdego, kto w nim znajduje się - należy wybrać odpowiedni kształt i model części.

Wśród różnorodności prezentowanych na rynku krajowym i zagranicznym można znaleźć produkty wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu o nieznanym składzie i właściwościach. Sklep internetowy DDaudio oferuje swoim klientom wyłącznie z bardzo wytrzymałej stali, która z czasem nie rdzewieje od wilgoci i kontaktu z drogowymi odczynnikami. Ten nierdzewny materiał pokryty jest od góry kilkoma warstwami chromu, który jest bardzo odporny na zarysowania i różne uszkodzenia mechaniczne. W każdym razie powierzchnię można w razie potrzeby łatwo wypolerować.

Nie próbujemy sztucznie nasycać naszego asortymentu tanimi, szczerze fałszywymi modelami kenguryatnika, ale wolimy tworzyć, nawet w niektórych przypadkach, pojedyncze, ale przetestowane i sprawdzone produkty. Chociaż w przypadku wielu marek samochodów znajdziesz szerokie pole do kreatywności i pomysłów projektowych. Na przykład ochrona przedniego zderzaka Renault Duster jest prezentowana w 7 różnych typach urządzeń.

Na naszej stronie internetowej ddaudio.com.ua można znaleźć zestawy zasilające do różnych celów i typów konstrukcji. Oprócz kenguryatników (przód i tył) znajdziesz inne części zestawu ochronnego nadwozia, a także relingi dachowe, listwy, zestaw aerodynamiczny, nowe zderzaki, felgi i ogromną liczbę innych elementów tuningowych. Możesz kupić ochraniacze na zderzak w naszym sklepie w najlepszej dla Ciebie cenie. Jednocześnie gwarantujemy, że nie znajdziesz towaru w żadnym sklepie internetowym lub offline w kraju tańszym niż nasz. Nie musimy nawet wspominać o jakości naszych produktów - to przede wszystkim dla nas.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów