Tylne podnóżki

Filtr
Nie wybrano
Towary
Citroen Jumpy 1996-2007 Tylny łuk
Artykuł: dd22401
Hurtowe ceny
4.5/5 Głosów: 6
cena 1040 PLN
-
+
Wysokiej jakości stal nierd...
Wysokiej jakości stal nierdzewna, zwiększona wytrzymałość, uchwyty w komplecie.

Jeśli jesteś dumnym posiadaczem furgonetki, minibusa lub SUV-a, możesz być zainteresowany taką kategorią towarów, jak tylny stopień lub ochrona tylnej części nadwozia. W tej grupie produktów można oczywiście znaleźć sposób na zwiększenie atrakcyjności wizualnej, podkreślenie konturów marki i zalet konkretnej marki samochodu. A poza tym istnieje wiele cennych i przydatnych właściwości.

Tylny podnóżek - ochrona i łatwa modernizacja

Oprócz estetycznego wyglądu i stylowego wzornictwa, to akcesorium zapewnia dodatkową ochronę nadwozia i tworzy powierzchnię nośną, która może być przydatna w wielu różnych sytuacjach związanych z pojazdem. W większości projektów tylna osłona lub podnóżek mogą wyglądać następująco:

  • łuk ochronny;
  • płaski szeroki stopień;
  • ochrona zlokalizowana wzdłuż centralnej osi pojazdu;
  • krawędź tylna na całej szerokości pojazdu;
  • Solidna ochrona pleców z solidnymi narożnikami.

Z reguły ten element tuningowy jest wykonany z rurowych półfabrykatów lub płaskich prostokątnych powierzchni, które są przymocowane do karoserii. Mogą mieć postać linii ciągłej lub ułamanej konfiguracji z umieszczeniem poszczególnych sekcji na różnych płaszczyznach. W większości przypadków jako materiały stosuje się stal nierdzewną, aluminium i różne stopy. Mogą również mieć obszary plastikowe i gumowane.

Tylne zabezpieczenie (podpórka) od DDaudio

W naszym sklepie internetowym znajdziesz najbardziej kompletny i zróżnicowany asortyment produktów do bieżników z tyłu samochodów dostawczych i innych pojazdów użytkowych. Do Państwa dyspozycji jest dobrze dobrana gama urządzeń, szeroka gama produktów dla różnych marek i modyfikacji maszyn, fachowe doradztwo naszych menadżerów.

Kontaktując się z DDaudio, możesz być absolutnie pewien oryginalności i wysokiej jakości wykonania produktów tuningowych. Zamówienie automatycznej osłony tylnej zajmie zaledwie kilka minut, a wygodna forma kalkulacji i odbioru produktów nie będzie wymagała dużego wysiłku i nie będzie wymagała dodatkowych środków. Będziesz czerpać korzyści z zakupu przez wiele lat eksploatacji samochodu, czerpiąc wszystkie korzyści ze współpracy z niezawodnym i sumiennym dostawcą.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych