Mercedes Vito W 638 Nakładki na klamki (stal, 5 szt) Omsa

Artykuł: ddd2039
4.56/5 Głosów: 9
Wycofane z produkcji
Zobacz analogi

Charakterystyka Nakładki na uchwyty (stal, 5 szt.) Omsa Dla Mercedes Vito W638 1996-2003

Data odjazdu 27.03.2023
kod dostawcy ddd2039
Kategoria

Opinie Nakładki na uchwyty (stal, 5 szt.) Omsa Dla Mercedes Vito W638 1996-2003

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Omsa jest wiodącym na świecie producentem pakietów chromowanych do tuningu samochodów i co roku oferuje swoim fanom szeroką gamę wysokiej jakości akcesoriów do stylizacji zewnętrznej i wewnętrznej. Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami tureckiego producenta na Ukrainie, dlatego oferujemy pokrowce na manetki do Mercedesa Vito W 638 w najlepszych cenach.

Produkty wykonane są ze stali wysokostopowej i chromowane w opatentowanej technologii, dzięki czemu z biegiem lat nie tracą spektakularnego blasku. Nie boją się wilgoci, słońca, uszkodzeń mechanicznych i wstrząsów. Nie pozostawiają odcisków palców i nie boją się prania pod wysokim ciśnieniem czy używania agresywnych detergentów.

Montuje się je w samochodzie za pomocą amerykańskiej taśmy samoprzylepnej, która jest już z jednej strony przymocowana do akcesoriów. Podana cena dotyczy kompletu 5 sztuk.

Teraz każdy mieszkaniec Ukrainy i Rosji może kupić w najniższych cenach nakładki na klamki do Mercedesa Vito (Mercedes Vito) W 638 (dostawa gratis).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów