Nakładki na klamki (stal) Audi A3 2004-2012

Artykuł: om2901
4.42/5 Głosów: 12
cena 167 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Cechy Nakładki na klamki (stal) dla Audi A3 2004-2012

Data wysłania: 31.01.2023
Producent: Omsa Line
Kraj: Indyk
Materiał: Stal nierdzewna
Typ zabudowy: Jest samoprzylepna
Zawartość opakowania: 4 nakładki
Artykuł: om2901
Kategoria towaru:

Opinie Nakładki na klamki (stal) dla Audi A3 2004-2012

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Składając zamówienie, zrzuć zdjęcia rodzimych długopisów menedżerom!

Stworzenie wyjątkowego i niepowtarzalnego wyglądu swojego żelaznego konia jest dość proste - wystarczy kupić w naszym sklepie nakładki na klamki w najniższej cenie na Ukrainie.

Chromowane listwy marki OMSA są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej specjalnie dla Twojego AUDI A3. Są nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także niezbędnym do ukrycia istniejących defektów na standardowych klamkach. Producent udziela autorskiej gwarancji na produkt do 5 lat, co oznacza, że jest absolutnie pewien ich niezawodności i trwałości.

Jednocześnie nie powinieneś myśleć, że ich instalacja jest bardzo trudna i w tym celu będziesz musiał ponownie jechać do stacji paliw. Aby zainstalować akcesorium tuningowe, wystarczy zdjąć z niego folię ochronną i mocno docisnąć do rączki samochodu na kilka minut (powierzchnię należy najpierw wyczyścić i odtłuścić). Woda nie dostaje się pod nakładki na klamkach nawet podczas myjni wysokociśnieniowej, wszelkie zarysowania można z nich łatwo usunąć poprzez lekkie polerowanie, a efektownym wyglądem są w stanie zaimponować każdemu miłośnikowi motoryzacji.

(Obejmuje produkty do drzwi tylnych i przednich)

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów