Daihatsu Terios Nakładki na progi

Artykuł: 2303091
4.64/5 Głosów: 11
Wycofane z produkcji
Zobacz analogi

Charakterystyka Nakładki na progi OmsaLine (4 szt., stal.) Dla Daihatsu Terios 2006↗

Data odjazdu 03.04.2023
Materiał Stal nierdzewna
rodzaj instalacji Jest samoprzylepna
kod dostawcy 2303091
Kategoria
Wymiary gabarytowe i waga pudełka
DługośćSzerokośćWzrostWaga
601431

Opinie Nakładki na progi OmsaLine (4 szt., stal.) Dla Daihatsu Terios 2006↗

Twój komentarz będzie pierwszy

Każdy kierowca chce, aby dostosować swój samochód, wybierz go z tłumu. Ponadto, chciałbym, że do noszenia biżuterii i funkcjonalny charakter. Te elementy tuningu może być bezpiecznie nadana listwy progowe Daihatsu Terios.

nakładkay z każdego samochodu - bardzo wrażliwe części. Po tym wszystkim, za każdym razem wsiadając do samochodu, możemy zarejestrować się wilgoci, śniegu i błocie, uszkodzenia lakieru. Prowadzi to do niepożądanych następstw, takich jak utrata tożsamości i przedwczesnej korozji. Zapobiegają może nakładki progowe.

To urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale także efekt. Podkładki wykonane są z bardzo wytrzymałej stali nierdzewnej, który pozwoli lekki powiew luksusu i blichtru technologicznej do Twojego samochodu. Podkładki pod warunkiem niezawodności pięcioletnią gwarancję od producenta. Ponadto, są polerowane z wykorzystaniem specjalnych mieszanek odpornych na korozję, która zachowuje połysk przez długi czas, i zapobiegania korozji. Klocki te można kupić w naszym sklepie zarówno indywidualnie, jak i inne elementy chromowane pakietu.

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów